Napisz do nas info@rccl.pl  |  Znajdź rejs
Celebrity Cruises.pl - luksusowe rejsy wycieczkowe po Morzu Śródziemnym, Karaibach i Alasce

Specjalne potrzeby

Dokładamy wszelkich starań, aby wszyscy nasi goście mogli maksymalnie wykorzystać dni urlopu.

Celem Celebrity jest zapewnienie podróżnym absolutnie bezkonkurencyjnego rejsu wakacyjnego. Aby dostosować miejsca noclegowe do indywidualnych potrzeb, prosimy o wypełnienie specjalnego formularza  Guest Special Needs Form. Więcej informacji można uzyskać w Access Department pod numerem tel. 866-592-7225 (połączenie głosowe), poprzez fax 954-628-9622, drogą e-mailową pisząc do nas na adres special_needs@celebrity.com, lub za pośrednictwem miejscowego Biura Podróży lub naszego Międzynarodowego Przedstawiciela.

Jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy, nie wahaj się i poproś o radę jednego z naszych specjalistów CRO (Complaint Resolution Official). Wszyscy nasi specjaliści CRO zostali przeszkoleni i znają  aktualne regulacje i przepisy DOT oraz nasze wewnętrzne zasady i procedury dotyczące pobytu niepełnosprawnych gości na pokładach statków Celebrity.  Z największą chęcią odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Specjaliści CRO dostępni są we wszystkich amerykańskich portach początkowych oraz na wszystkich naszych statkach.

 

Luksusowe rejsy wycieczkowe Celebrity

Wakacje to nie czas na kompromisy. Wakacje to czas, by otoczyć się rzeczami niezwykłymi. Nasze statki tworzone są przez czołowych architektów, projektantów wnętrz i słynnych architektów krajobrazu. Dzięki temu jesteśmy lepsi od hoteli na lądzie. Od dwupiętrowej wieży wina po nowe, niezwykłe apartamenty AquaClass®, otoczy Cię wysmakowany styl i luksus. Rejsy wycieczkowe na statkach Celebrity to coś, czego nie możesz przegapić!