Napisz do nas info@rccl.pl  |  Znajdź rejs
Celebrity Cruises.pl - luksusowe rejsy wycieczkowe po Morzu Śródziemnym, Karaibach i Alasce

Klasa Millennium

Statki klasy Millenium łączą zalety klasy Solstice z kameralnością mniejszych jednostek

Zainwestowaliśmy w sumie 140 milionów dolarów, aby nadać i tak już bardzo cenionej klasie Millenium wyjątkowy styl, typowy dla większości statków klasy Celebrity Solstice. Oznacza to zachwycający nowy wystrój, olśniewające nowe restauracje i inne lokale, a także jeszcze wyższy poziom luksusu, od dziobu po rufę. Do klasy tej należą cztery imponujące, średniej wielkości statki – Celebrity Constellation, Celebrity Infinity, Celebrity Millenium i Celebrity Summit.

 

Co zobaczycie na pokładzie? Polecamy przed wszystkim restaurację Qsine, która cieszy się na statkach klasy Millenium wielkim powodzeniem. Jeśli masz ochotę na zakupy, odwiedź Celebrity iLounge, pierwszy w branży autoryzowany salon sprzedaży produktów Apple. Jeśli marzysz o prawdziwym luksusie, zamieszkaj w inspirowanych spa apartamentach AquaClass z ekskluzywną restauracją Blu.

Luksusowe rejsy wycieczkowe Celebrity

Wakacje to nie czas na kompromisy. Wakacje to czas, by otoczyć się rzeczami niezwykłymi. Nasze statki tworzone są przez czołowych architektów, projektantów wnętrz i słynnych architektów krajobrazu. Dzięki temu jesteśmy lepsi od hoteli na lądzie. Od dwupiętrowej wieży wina po nowe, niezwykłe apartamenty AquaClass®, otoczy Cię wysmakowany styl i luksus. Rejsy wycieczkowe na statkach Celebrity to coś, czego nie możesz przegapić!