Celebrity Cruises.pl - luksusowe rejsy wycieczkowe po Morzu Śródziemnym, Karaibach i Alasce

Program Wine Experience

Wybierz się w prywatną podróż po świecie win. Pozwól naszym sommelierom zapoznać Cię ze sztuką doboru trunków i zachwycić Twoje podniebienie.

Szeroki. Inspirujący. Innowacyjny. Taki jest program “Wine Experience”.  Obszerna lista win oraz jeden z największych zespołów sommelierów na świecie oferują Ci to, co najlepsze: wyjątkowe wina  oraz wiedzę, którą będziesz się cieszyć długo po zakończeniu rejsu.

Niepowtarzalna kolekcja wina

Nasza bogata kolekcja win to ponad 500 rodzajów win na statkach klasy Solstice oraz ponad 350 rodzajów na statkach klasy Century® oraz Millennium®.  Znajdziesz tutaj wina z każdego większego rejonu, np. z Ameryki Południowej, Nowej Zelandii, Australii, Niemiec, Portugalii oraz Południowej Afryki.  Poszerzyliśmy również naszą kolekcję win podawanych w kieliszkach (wine-by-the-glass)  z 25 do 38 rodzajów oraz zwiększyliśmy ilość gatunków wina oferowanego w ilości pół butelki (half bottle).

Ponad 3,500 wykwalifikowanych sommelierów oraz kelnerów

Daj swojemu podniebieniu niecodzienną lekcję różnorodności.  Skorzystaj z ogromu wiedzy naszych sommelierów, kelnerów oraz mistrzów wina, których odnajdziesz w każdej restauracji na pokładzie. Ci szanowani eksperci dostępni są cały czas i w każdej chwili mogą Ci służyć pomocą, udzielić porady czy odpowiedzieć na Twoje pytania.  Każdy sommelier musi najpierw przejść bardzo intensywne szkolenie. Jesteśmy dumni, że mamy jeden z największych zespołów sommelierów na świecie.

Cellar Masters, nasza specjalna winiarnia

Inspirowana winnicami z Napa Valley winiarnia Cellar Masters to prawdziwa podróż dookoła świata win. To miejsce, w którym odkryjesz nowe wina, otrzymasz rekomendacje oraz wzbogacisz swoją wiedzę na temat sztuki doboru wina.  W barze winnym Cellar Masters zastosowaliśmy pierwszy i najnowocześniejszy system odmierzania zamawianego wina Enomatic® . Wybierz swoje wina, wciśnij przycisk i nalej.  Na zdrowie!

2-poziomowa wieża z butelek do wina

Wszystkie statki klasy  Solstice® szczycą się jedną z niesamowitych wież z butelek do wina – niezwykłych konstrukcji ze szkła i stali stworzonych przez słynnego projektanta Adama Tihany.  Każda składa się z 1800 butelek wina w temperaturze idealnej do podawania.

Programy Celebrity dla entuzjastów wina

Dzięki warsztatom takim jak Wine Appreciation czy Riedel® Comparative Wine Crystal Workshop będziesz mógł pogłębić i utrwalić swoją miłość do wina. Programy te są częścią naszych zajęć oraz imprez rozrywkowych znanych  łącznie jako Celebrity Life.

Pakiet Taste of the Vineyards

Poznaj najlepszą kolekcję win Celebrity podczas swojego rejsu.  Taste of the Vineyards to dobór 3, 5 lub 7 butelek międzynarodowych win. Na pewno znajdziesz coś idealnego dla siebie.  Dostępne na wszystkich pokładach poza Celebrity Xpedition®.