Napisz do nas info@rccl.pl  |  Znajdź rejs
Celebrity Cruises.pl - luksusowe rejsy wycieczkowe po Morzu Śródziemnym, Karaibach i Alasce

Restauracje

Nowoczesność, luksus i wielka różnorodność smaków.

Stołowanie się na pokładzie Celebrity to doświadczenie niecodzienne i niezwykłe. Nasze restauracje oferują mieszankę tradycyjnych i nowoczesnych dań, przygotowanych przez szefa kuchni wyróżnionego nagrodą Jamesa Bearda. To zawsze idealne połączenie smaków oraz artystyczne serwowanie posiłków.

Opcja Main Dining w restauracji głównej umożliwia Ci jedzenie o określonej porze każdego dnia. Jeśli jeśli chcesz być bardziej elastyczny i móc samemu wybierać godziny posiłków, możesz skorzystać z Celebrity Select Dining. Nasze kawiarnie Oceanview Café lub Bistro on Five obsługują klientów na bieżąco w bezpłatnym systemie Casual DiningSpecialty Dining to z kolei system, w którym każda restauracja oferuje swoją unikalną kulinarną podróż.

Zobacz nasze restauracje

Luksusowe rejsy wycieczkowe Celebrity

Wakacje to nie czas na kompromisy. Wakacje to czas, by otoczyć się rzeczami niezwykłymi. Nasze statki tworzone są przez czołowych architektów, projektantów wnętrz i słynnych architektów krajobrazu. Dzięki temu jesteśmy lepsi od hoteli na lądzie. Od dwupiętrowej wieży wina po nowe, niezwykłe apartamenty AquaClass®, otoczy Cię wysmakowany styl i luksus. Rejsy wycieczkowe na statkach Celebrity to coś, czego nie możesz przegapić!