Celebrity Cruises.pl - luksusowe rejsy wycieczkowe po Morzu Śródziemnym, Karaibach i Alasce

Rozrywka

Spodziewaj się mocnych wrażeń.

Nie żartowaliśmy mówiąc, iż będziesz zabawiany od wschodu do zachodu słońca. Proponujemy Ci rozrywkę w teatrze głównym przy produkcjach takich jak “Pulse”, “Remix” oraz “Edge” oraz pokazach nieodbiegających od produkcji Broadway, West End, czy Vegas. Zobaczysz również wielokrotnie nagradzane pokazy cyrkowe w stylu europejskim współtworzone z międzynarodowym producentem Poet Theatricals oraz unikatowe pokazy “Panto” w stylu brytyjskim przygotowane przez Qdos Entertainment.

Na pokładzie Celebrity znajdziesz również wielu występujących gościnnie artystów: akrobatów powietrznych i tradycyjnych, komików, śpiewaków, piosenkarzy, instrumentalistów oraz magików.

Na całym statku znajdziesz muzykę w różnych formach i stylach  oraz w przeróżnych miejscach, chociażby spotykając gitarzystę  w drodze do teatru. Oczywiście mamy tu także naszych własnych DJ-ów w klubach nocnych, abyś mógł się wytańczyć.

Co więcej? Interaktywne tematyczne imprezy, na przykład mini show. “Masque” to jedna z takich imprez, gdzie zabawiać Cię będą tancerze w wytwornych strojach.

Oto kilka z wielu rzeczy, które na Ciebie tu czekają:

  • Pokazy Main Stage Production Shows: pokazy w stylu Broadway/West End, pokazy cyrkowe w stylu europejskim oraz widowiska ze śpiewem I tańcem Song and Dance Spectaculars
  • Imprezy tematyczne Theme Parties: Celebrity Rox, Groove, Masque, oraz Live@Sky
  • Everybody Dance – goście tańczą z profesjonalnymi tancerzami rywalizując między sobą
  • Gościnni artyści, w tym komicy, piosenkarze, magicy, żonglerzy, muzycy i inni
  • Muzyka na żywo w wykonaniu kwartetów smyczkowych, zespołów jazzowych,  gitarzystów oraz koncerty a cappella
  • Sety DJ-ów
  • Koncert na zielonej, miękkiej  trawie w Lawn Club