Napisz do nas info@rccl.pl  |  Znajdź rejs
Celebrity Cruises.pl - luksusowe rejsy wycieczkowe po Morzu Śródziemnym, Karaibach i Alasce

Spa & Fitness

Doświadcz relaksu na takim poziomie, o jakim nigdy nawet nie marzyłeś.

Czy wiedziałeś, że dogadzanie sobie ma bardzo korzystny wpływ na zdrowie?

Masaż jest stosowany ze względu na swoje uzdrawiające właściwości od tysięcy lat.  Udowodniono, iż poprawia on krążenie oraz zmniejsza napięcie, co jest bardzo ważne, gdyż eksperci uważają, że 80-90% chorób jest wynikiem stresu. Zabiegi na twarz nie tylko rozładowują napięcie, ale również poprawiają krążenie. Inne zabiegi spa to wspaniały sposób, aby powrócić do równowagi. Nawet aromaterapia i kojąca muzyka mogą pomóc złagodzić napięcie oraz przyczynić się do wydzielania endorfin do krwiobiegu, sprawiając, że będziesz czuć się błogo zrelaksowany.

W AquaSpa  jesteśmy dumni, iż możemy oferować produkty Elemis oraz Bliss. Bez względu na to, czy interesuje Cię zabieg na twarz, akupunktura czy zmiana programu fitness – w AquaSpa® zawsze odnajdziesz to, czego szukasz.

Luksusowe rejsy wycieczkowe Celebrity

Wakacje to nie czas na kompromisy. Wakacje to czas, by otoczyć się rzeczami niezwykłymi. Nasze statki tworzone są przez czołowych architektów, projektantów wnętrz i słynnych architektów krajobrazu. Dzięki temu jesteśmy lepsi od hoteli na lądzie. Od dwupiętrowej wieży wina po nowe, niezwykłe apartamenty AquaClass®, otoczy Cię wysmakowany styl i luksus. Rejsy wycieczkowe na statkach Celebrity to coś, czego nie możesz przegapić!