Celebrity Cruises.pl - luksusowe rejsy wycieczkowe po Morzu Śródziemnym, Karaibach i Alasce

Znakomita obsługa

Na dwóch podróżnych przypada średnio jedna osoba z personelu. Nie ma możliwości, abyśmy czegoś nie dopilnowali.

Może to dlatego, że witamy wszystkich po imieniu.  A może dlatego, że wystarczy, że tylko wspomnisz o deserze, a  pojawi się on od razu po obiedzie, bez zamawiania. Gdy schładzasz się zimnymi ręcznikami po powrocie z wycieczki nabrzeżnej, po prostu wiesz, że tutaj, na pokładzie Celebrity, życie jest inne.

Osobista obsługa Celebrity przewidzi każdą Twoją potrzebę. Nie ma innej możliwości jeśli średnio jedna osoba z personelu przypada na dwóch gości. W swojej kabinie, na zewnątrz obok basenu, w AquaSpa® lub gdziekolwiek i o jakiejkolwiek porze jesteśmy gotowi zrobić wszystko, aby każdy etap Twojej podnóży był dokładnie taki, jak sobie wymarzyłeś.

Mamy tutaj grupę specjalistów, którzy są  właśnie po to, aby pomóc zaprojektować rejs Twoich marzeń,

Usługa lokaja we wszystkich Apartamentach

Celebrity oferuje usługę lokaja w europejskim stylu we wszystkich apartamentach. Korzystaj z tej usługi przy pakowaniu i rozpakowywaniu.  Delektuj się pełnym śniadaniem, lunchem i obiadem podawanym w apartamencie.  Rozkoszuj się popołudniową herbatą oraz wieczornymi przekąskami. Popijaj bezpłatne espresso i cappuccino na swojej werandzie.  A do tego wszystkiego skorzystaj z usługi czyszczenia butów.  Zrelaksuj się przy swojej ulubionej grze planszowej – dostarczanej na życzenie.

Dbająca o szczegóły obsługa jest po to, aby za każdym razem przenosić relaks na coraz wyższy poziom.

Luggage Valet

Luggage Valet to bardzo wygodna usługa, dzięki której Twoja podróż powrotna będzie równie bezproblemowa i komfortowa, jak rejs.  Podczas ostatniej nocy rejsu, otrzymasz wszystkie instrukcje dotyczące schodzenia z pokładu, karty pokładowe, identyfikatory z numerami bagażu oraz identyfikatory odbioru bagażu.  Musisz tylko umieścić swoje oznakowane torby przed kabiną, a my zajmiemy się resztą.  Zajmiemy się także Twoim bagażem i zobaczysz go dopiero przy odbieraniu z lotniska.

Przedłuż swój pobyt

Ten opcjonalny program pozwala Ci przedłużyć swój rejs, pozostać na pokładzie i dalej cieszyć się oferowanymi usługami aż do półtorej godziny przed rozpoczęciem kolejnego rejsu. Bezpłatne śniadanie i lunch w Bistro on Fice, napoje bezalkoholowe z Café al Bacio, najnowsze filmy, dostęp do basenu, centrum fitness oraz wybranych usług spa i zamykane szafki w przebieralni. Możesz także spędzić dodatkową godzinę w swojej kabinie.  Zarejestruj się w Guest Relations Desk na pokładzie. 59 dolarów za osobę dorosłą, 29,50 dolarów dla dzieci w wieku 3-12, oraz bezpłatna dla dzieci poniżej 3 roku życia.  Karty kredytowe akceptowane przez cały dzień w barach i spa.  Usługa dostępna na wszystkich europejskich rejsach.