Celebrity Cruises.pl - luksusowe rejsy wycieczkowe po Morzu Śródziemnym, Karaibach i Alasce

Bary i Kluby

Wymieszaj. Wstrząśnij lub pomieszaj jeszcze raz. Spróbuj łyk.

Nieodłączna część luksusowych i relaksujących wakacji to znalezienie idealnego miejsca, które będzie odpowiadać Twojemu nastrojowi i okazji. Mając powyższe na uwadze zaprojektowaliśmy każdy z barów jako wyjątkowe miejsce, które jest celem samym w sobie. Karty menu oferują szeroki wybór klasycznych i tradycyjnych trendów kulinarnych.  Niektóre będą związane z odwiedzanymi właśnie regionami. Aby nasze karty dań były zawsze aktualne, współpracujemy z wieloma różnymi ekspertami, w tym z barmanami marek, które obsługujemy oraz naszym własnym kreatywnym i pełnym pasji zespołem barmanów. Każdy bar ma swój własny zespół specjalistów i szczyci się wyjątkowymi tylko dla siebie cechami.

Martini Bar & Crush

To właśnie w tym lodowym barze nasi barmani urządzają pokaz intrygującego menu klasycznych oraz współczesnych rodzajów martini, w tym 20-letniego Martini, aby uczcić 20-lecie Celebrity. Usiądź wygodnie  na współczesnym wysokim krześle z pluszowym oparciem słuchając szybkich rytmów oraz delektując się klasycznymi oraz rzadkimi rodzajami wódki i  kawiorem.

Ensemble Lounge

Ensemble Lounge, elegancka brama prowadząca do naszych restauracji, jest idealnym miejscem na aperitif  w drodze do niecodziennego kulinarnego przeżycia lub jako dopełnienie zdrowego trawienia po obfitym posiłku. Rozrywka na żywo, światowej klasy muzycy oraz elegancko ubrani goście czynią tę przestrzeń idealnym początkiem lub kontynuacją niezwykłego doświadczenia kulinarnego.

Passport Bar

Relaksujący i kuszący Passport Bar, usytuowany od razu przy Grand Foyer oznacza, że to może być pierwsze, ale na pewno nie ostatnie miejsce, w którym zatrzymasz się, aby delektować się koktajlem siedząc wygodnie. To również świetne miejsce z racji swego centralnego położenia. Odpręż się przy muzyce klasycznej  naszego kwartetu smyczkowego, wypróbuj jazz, big band lub muzykę pop.

Molecular Bar

Wypróbuj ten jedyny w swoim rodzaju bar podający ręcznie przygotowane koktajle takie jak Berry Patch, Dragonfly oraz Coming Up Roses – wszystkie przygotowane przez naszego mistrza drinków Liquid Chef, Juniora Merino. To miejsce, w którym ożywisz wszystkie zmysły i doświadczysz niedającej się zapomnieć sztuki robienia molekularnych drinków. Do tego  zmieniający się nastrój muzyczny – od leniwie relaksującego po nowoczesny i elektryzujący.

Sunset Bar

To popularne na statkach klasy Solstice miejsce znajduje się na rogu  Lawn Club – pierwszej prawdziwej trawy o powierzchni 2000m na statku, znajdującej się na najwyższym pokładzie. Spektakularne widoki oraz swobodna atmosfera sprawiają, że każdy wieczór zmienia się w relaksujący rytuał. Oglądaj zachód słońca na wodzie słuchając melodii pop oraz folk  granych przez gitarzystę na żywo. Delektuj się nagradzanym koktajlem Eureka stworzonym przez barmana roku Celebrity Bacardi Bartender of the Year.

Pool & Mast Bar

Energiczne, żywe i swobodne, rozległe miejsce znajdujące się w pobliżu basenu stworzone jest do delektowania się lekkimi, orzeźwiającymi koktajlami, i drinkami bezalkoholowymi. Muzyka tutaj przechodzi od najnowszych hitów po rytmy prosto z Ibizy oraz przeboje latynoamerykańskie.

Sky Observation Lounge

Spokojne miejsce w dzień. Idealne do obserwowania morza z koktajlem w ręku.W nocy miejsce to nabiera życia dzięki muzyce oraz tańcom na żywo. Zespół gra przeróżne hity muzyki pop oraz najnowsze przeboje. Specjalne interaktywne imprezy tematyczne to m.in:

Live @Sky – Sky Lounge ożywia się przy muzyce, piosenkach oraz tańcach lat 40 z nowoczesnymi elementami. Weź udział w świetnych  imprezach  przy swingowych standardach granych  przez orkiestrę na żywo oraz delektuj się klasycznymi koktajlami sponsorowanymi przez  SKYY® Vodka.

Motown – The Sky Lounge zostanie odmieniona przez muzykę funky soul Motown. Pozwól sobie wpaść w rytmy z niezapomnianego Motown z naszą muzyką,  zespołem, piosenkarzami i tancerzami.

Michael’s Club

Tutejszą kameralną atmosferę tworzą komfortowe skórzane krzesła idealne do  towarzyskich konwersacji, słuchania gitarzysty na żywo lub delektowania się jednym z 64 międzynarodowych piw regionalnych w tym ale, lager, lambic, cydr, piwa pszeniczne, sezonowe i koktajle piwne. Są one idealnym uzupełnieniem obszernej kolekcji whiskey, scotch, koniaków i burbonów.

Rendezvous Lounge

Na pokładach statków klasy Millenium oraz Century znajdziesz Rendezvous Lounge. Miejsce idealne na koktajl i chwilę tańca przed obiadem. Po obiedzie możesz cieszyć się muzyką na żywo i tańcami oraz specjalnym koktajlem.

Quasar

Nasz klub nocny w stylu retro. Tutejsi Dj-e grają najlepszą muzykę klubową oraz taneczną.

Cellar Masters

Zanurz się w kulturze wina w przyjaznej atmosferze Cellar Masters, naszej winiarni. To  miejsce, w którym możesz wypróbować odważną kolekcję zarówno znanych jak i nieznanych win z całego świata. Dzięki najnowocześniejszemu systemowi dozującemu Enomatic® poznasz smak każdego z oferowanych win. Naleje on wybrane przez Ciebie wino wprost z butelki w wybranej przez Ciebie ilości (30 ml, 70 ml i 140 ml), gdy tylko przeciągniesz swoją kartę SeaPass® nad czytnikiem. Dzięki naszym sommelierom jeszcze bardziej zagłębisz się w sztukę doboru wina, integralną część epikurejskiego stylu życia. Wtedy dopiero będziesz gotów rozpocząć swoje podróże po świecie wina.