Celebrity Cruises.pl - luksusowe rejsy wycieczkowe po Morzu Śródziemnym, Karaibach i Alasce

Potrzeby medyczne

Dowiedz się, w jaki sposób zaspokajamy medyczne potrzeby wszystkich naszych gości, w tym podawanie tlenu oraz przeprowadzanie dializ.

W rejsach Celebrity mogą również uczestniczyć goście, którzy, ze względu na swój stan zdrowia, muszą być poddawani dializie lub muszą przyjmować tlen.  Te osoby powinny skontaktować się z nami, w celu omówienia szczegółów dotyczących wniesienia odpowiedniego sprzętu na pokład.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, przed rozpoczęciem rejsu należy zasięgnąć porady lekarza.  Koniecznie zabierz ze sobą wszystkie swoje lekarstwa i spakuj je do bagażu podręcznego.

Jeśli cierpisz na inny rodzaj schorzenia, który nie został tutaj wymieniony, prosimy o skontaktowanie się z nami, w celu omówienia szczegółów.

Aby dostosować miejsca noclegowe do indywidualnych potrzeb, prosimy o wypełnienie specjalnego formularza  Guest Special Needs Form.

Więcej informacji można uzyskać telefonicznie pod numerem telefonu 1-866-592-7225, za pośrednictwem poczty elektronicznej special_needs@celebrity.com,  lub poprzez Biuro Podróży w Twojej okolicy bądź Międzynarodowego Przedstawiciela, który się z nami skontaktuje w celu zebrania dodatkowych informacji.

Dializa

Osoby potrzebujące ciągłej ambulatoryjnej dializy otrzewnowej są mile widziane na pokładzie wszystkich statków Celebrity Cruises. Jednakże na pokładach statków Celebrity nie ma możliwości przeprowadzania zabiegów hemodializy.  Goście poddawani dializie otrzewnowej powinni mieć dostarczone roztwory do dializy oraz sprzęt niezbędny do wykonywania dializ w dniu rejsu na co najmniej dwie godziny przed jego rozpoczęciem. Prosimy o kontakt w celu uzyskania dodatkowych informacji.

Tlen

Na pokładzie dozwolone jest wykorzystywanie wszystkich rodzajów tlenu. Prosimy o poinformowanie nas co do ilości, rodzaju i częstotliwości podawania tlenu. Istnieje możliwość przechowywania wszystkich lub części cylindrów w kabinie. Szczegółowe zasady zależą od statku.

Ciąża

W rejsach Celebrity nie mogą uczestniczyć kobiety powyżej 24 tygodnia ciąży. We wcześniejszym okresie ciąży wymagane jest zaświadczenie lekarskie o możliwości uczestniczenia w rejsie. Na zaświadczeniu musi być informacja, w którym tygodniu ciąży uczestniczka rejsu będzie na jego początku oraz informacja, iż jest w dobrym stanie zdrowotnym, a ciąża nie jest zagrożona. Zaświadczenie lekarskie należy wysłać faksem do naszego Access Department na numer 1-954-628-9622.

Jeśli zarezerwowałaś już rejs lub wycieczkę, a nie spełniasz powyższego wymagania, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem  1-866-592-7225 lub kontakt za pośrednictwem adresu email .

Uwaga

Jeśli cierpią Państwo na inne schorzenie, które nie zostało tutaj wymienione, prosimy o kontakt.