Napisz do nas info@rccl.pl  |  Znajdź rejs
Celebrity Cruises.pl - luksusowe rejsy wycieczkowe po Morzu Śródziemnym, Karaibach i Alasce

Kabiny dla niepełnosprawnych

Na każdym statku znajdują się kabiny przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

Kabiny dla niepełnosprawnych wyposażone są w szersze drzwi, zwijane prysznice, dodatkowe uchwyty oraz inne specjalne udogodnienia dla niepełnosprawnych gości.

Kabiny są rezerwowane tylko dla osób niepełnosprawnych chyba, że pozostałe kabiny w danej kategorii zostaną zarezerwowane. Przy dokonywaniu rezerwacji kabiny dla niepełnosprawnych, prosimy o potwierdzenie rezerwacji tego typu kabiny wypełniając specjalny formularz Guest Special Needs Form.

Jeśli dana osoba ma zarezerwowaną kabinę dla niepełnosprawnych, a nie jest osobą niepełnosprawną  oraz nie posiada innej niesprawności wymagającej korzystania z udogodnień kabiny dla niepełnosprawnych, może zostać w każdym momencie przeniesiona do standardowej kabiny, aby zwolnić miejsce dla niepełnosprawnego gościa.

Prosimy pamiętać, iż sprawdzamy, czy kabina jest używana zgodnie z jej przeznaczeniem, a w przypadku wszelkich nadużyć, podejmujemy konkretne działania.

Więcej informacji można uzyskać telefonicznie pod numerem telefonu 1-866-592-7225, za pośrednictwem poczty elektronicznej special_needs@celebrity.com, lub poprzez Biuro Podróży w Twojej okolicy bądź Międzynarodowego Przedstawiciela, który się z nami skontaktuje, w celu zebrania dodatkowych informacji.

Udogodnienia kabin dla niepełnosprawnych:

  • Szersze drzwi oraz drzwi automatyczne na pokładzie statku (automatyczne drzwi tylko na statkach klasy Solstice®)
  • Brak progów drzwiowych przy wejściu do kabiny
  • Specjalne pochyłe progi łazienkowe
  • Poręcze łazienkowe
  • Obniżony zlew i toaletka
  • Automatycznie zwijany prysznic ze składaną ławką oraz przenośną słuchawką prysznicową
  • Szafa z obniżonym drążkiem ubraniowym
  • Balkony dostosowane dla niepełnosprawnych (wybrane kabiny)

* Promień skrętu 1,5 m w większości kabin  Wyjątek stanowi kabina dla niepełnosprawnych z łóżkiem dzielonym, gdzie dostępna jest przestrzeń obrotowa.

Zarezerwuj rejs

Luksusowe rejsy wycieczkowe Celebrity

Wakacje to nie czas na kompromisy. Wakacje to czas, by otoczyć się rzeczami niezwykłymi. Nasze statki tworzone są przez czołowych architektów, projektantów wnętrz i słynnych architektów krajobrazu. Dzięki temu jesteśmy lepsi od hoteli na lądzie. Od dwupiętrowej wieży wina po nowe, niezwykłe apartamenty AquaClass®, otoczy Cię wysmakowany styl i luksus. Rejsy wycieczkowe na statkach Celebrity to coś, czego nie możesz przegapić!