Celebrity Cruises.pl - luksusowe rejsy wycieczkowe po Morzu Śródziemnym, Karaibach i Alasce

Zakupy na pokładzie

Zabierz do domu coś, co na zawsze przypomni Ci o rejsie po oceanach świata.

Na pokładzie każdego statku odkryjesz bogatą, wyrafinowaną ofertę inspirowaną europejskim stylem. Marmurowe pasaże zaprowadzą Cię do nowoczesnych butików oraz sklepów z biżuterią, gdzie czekają na Ciebie prestiżowe marki zegarków, najnowsza moda, kosmetyki, perfumy oraz wiele więcej.

Szereg przepięknych butików oferuje wspaniały wybór luksusowych zegarków, biżuterii, znanych produktów upiększających, perfum, alkoholi oraz Blue Collection – prywatną kolekcję odzieży tematycznej, zaprojektowanej specjalnie do naszych sklepów Celebrity.  Nie zapomnij o naszej kolekcji diamentów Le Vian® Chocolate, zegarków Tag Heuer, akcesoriów  Michael Kors oraz  o pokazach trunk show, w których ujrzysz tanzanit, diamenty, szmaragdy, jajka Faberge oraz kamienie szlachetne. Zakupy na pokładzie to zakupy bezcłowe!

Pokazy trunk show

W tym roku na większości naszych rejsów odbędą się pokazy trunk show, na których będziesz mógł podziwiać zegarki, kamienie szlachetne, biżuterię oraz wiele innych rzeczy związanych z obecnie zwiedzaną częścią świata.

Innovations Store

Twoje miejsce na morzu, w którym znajdziesz najnowsze cuda elektroniki, w tym urządzenia  iPad® oraz iPod® , komputery MacBook®, laptopy, akcesoria oraz fantastyczne elektroniczne zabawki.  Wszystko, co kupujesz w Innovations Store, jest zwolnione z cła. Dostępne tylko na pokładzie Celebrity Summit®, Celebrity Infinity®, oraz Celebrity Millennium®.

iPad, iPod oraz MacBook to zarejestrowane znaki towarowe Apple Inc.

Markowe butiki

Luksusowe nowe butiki Bulgari oraz Michael Kors dołączają do znanego Ci wspaniałego asortymentu sklepów z zegarkami, biżuterią, modą, kosmetykami oraz perfumami na pokładzie  Celebrity Silhouette®. Odnajdziesz tutaj wiele ekskluzywnych marek jakich jak Tag Heuer, Omega, Longines, John Hardy, Tommy Bahama, Nautica, Mad Bags, Calvin Klein, Armani, Versace, czy Dolce & Gabbana. Czy wspominaliśmy, iż są one zwolnione z podatku i cła?

Usługa dostępna tylko na statku Celebrity Silhouette.

Port Shopping

Wykorzystaj maksymalnie swój czas na lądzie i wpadnij w szaleństwo zakupów. Odwiedź www.PortShoppingSpree.com, aby dowiedzieć się więcej o wszystkich ekscytujących rzeczach, które na Ciebie czekają w portach.  Na pokładzie możesz spotkać naszych Przewodników Port Shopping którzy podzielą się z Tobą wskazówkami, które pozwolą Ci zaoszczędzić i czas, i pieniądze.  Pobierz mobilną aplikację Port Shopping  aby zaplanować swoje szaleństwo zakupów.