Napisz do nas info@rccl.pl  |  Znajdź rejs
Celebrity Cruises.pl - luksusowe rejsy wycieczkowe po Morzu Śródziemnym, Karaibach i Alasce

Wycieczki po lądzie

Dowiedz się więcej na temat ekscytujących wycieczek Easy Tour dla naszych niepełnosprawnych gości.

Ekscytujące miejsca postoju wzywają Cię? Masz trudności z poruszaniem się na co dzień? Teraz to żaden problem. Do Celebrity dodano nowe wycieczki lądowe wymagające minimum wysiłku dla grup praktycznie każdej wielkości.  A może chcesz się wybrać na wycieczkę w pełni dostosowaną do potrzeb osób niepełnosprawnych?

Takie wycieczki dostępne są tylko w niektóre konkretne miejsca.  Można je zarezerwować wysyłając nam e-mail nie późnij niż na 10 dni roboczych przed rozpoczęciem rejsu.

Możemy także specjalnie dla Ciebie zorganizować prywatną wycieczkę.  Zapoznaj się z zasadami korzystania z wycieczek dla niepełnosprawnych Accessible Tour Guidelines oraz wyślij nam email nie później niż 21 dni przed rozpoczęciem rejsu. Otrzymasz wszelkie informacje oraz cenę.  Więcej informacji można uzyskać zapoznając się z Accessible FAQ’s, listą najczęściej zadawanych pytań.

 

Zarezerwuj rejs

Luksusowe rejsy wycieczkowe Celebrity

Wakacje to nie czas na kompromisy. Wakacje to czas, by otoczyć się rzeczami niezwykłymi. Nasze statki tworzone są przez czołowych architektów, projektantów wnętrz i słynnych architektów krajobrazu. Dzięki temu jesteśmy lepsi od hoteli na lądzie. Od dwupiętrowej wieży wina po nowe, niezwykłe apartamenty AquaClass®, otoczy Cię wysmakowany styl i luksus. Rejsy wycieczkowe na statkach Celebrity to coś, czego nie możesz przegapić!