Napisz do nas info@rccl.pl  |  Znajdź rejs
Celebrity Cruises.pl - luksusowe rejsy wycieczkowe po Morzu Śródziemnym, Karaibach i Alasce

Klasa Solstice

To największe i najnowocześniejsze statki Celebrity

Nasza flota klasy Solstice, wyróżniona przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Projektantów Wnętrz (International Interior Design Association) za “nowy standard wzornictwa staków wycieczkowych”, składa się z pięciu wspaniałych, dużych jednostek, oddanych do eksploatacji w latach 2008-2012. Te spaktakularne pod każdym względem statki – Celebrity Solstice, Celebrity Eclipse, Celebrity Equinox, Celebrity Silhuette i Celebrity Reflection (najnowszy) – całkowicie zmieniają wyobrażenie o luksusowych rejsach wycieczkowych.

 

Na każdym kroku spotkasz coś niezwykłego. Na początek The Lawn Club – dwa tysiące metrów kwadratowych prawdziwego trawnika, Hot Glass Show, czyli pełen atrakcji pokaz dmuchania szkła na żywo, dziesięć lokali gastronomicznych oraz Aqua Class – całkowicie nowa klasa kabin ulokowanych tuż obok spa. A to tylko przedsmak tego, co Cię czeka.

Luksusowe rejsy wycieczkowe Celebrity

Wakacje to nie czas na kompromisy. Wakacje to czas, by otoczyć się rzeczami niezwykłymi. Nasze statki tworzone są przez czołowych architektów, projektantów wnętrz i słynnych architektów krajobrazu. Dzięki temu jesteśmy lepsi od hoteli na lądzie. Od dwupiętrowej wieży wina po nowe, niezwykłe apartamenty AquaClass®, otoczy Cię wysmakowany styl i luksus. Rejsy wycieczkowe na statkach Celebrity to coś, czego nie możesz przegapić!