Napisz do nas info@rccl.pl  |  Znajdź rejs
Celebrity Cruises.pl - luksusowe rejsy wycieczkowe po Morzu Śródziemnym, Karaibach i Alasce

Masaże

Odpręż swoje działo i umysł dzięki jednemu lub więcej z naszych uzdrawiających i rewitalizujących masaży.

Bez względu na to, czy wybierzesz głęboki masaż rozluźniający napięte mięśnie czy wypróbujesz nasz odmładzający masażu  Thai Poultice Massage, każdy z naszych zabiegów przywróci harmonię ducha i ciała. Poniżej zobacz kilka przykładów.

Masaż Bamboo

Wyobraź sobie jak ciepły bambus nasączony  olejkiem masuje Twoje mięśnie. Ten wyjątkowo relaksujący masaż ożywi Twoje zmysły w zupełnie nowy sposób wprowadzając Cię w stan maksymalnego zrelaksowania. W zależności od Twoich potrzeb, nasz masażysta  wykona masaż głęboki lub delikatny wprowadzając Twoje mięśnie w stan słodkiego “zapomnienia”.

Zabieg Elemis® Absolute Spa Ritual

Ten niesamowicie relaksujący zabieg zachwyci Twóje ciało od stóp aż po czubek głowy. Zabieg ten łączy zabieg twarzy Elemis Pro-Collagen Marine Facial dodający witalności skórze z masażem głębokim  Elemis Deep Tissue Muscle Massage lub masażem szwedzkim  Swedish Massage. Zabieg ten ożywi Cię i przywróci Ci energie witalną.

Masaż szwedzki

Ta klasyczna europejska technika ugniatania mięśni przy użyciu aromatycznych olejków jest zarówno relaksująca jak i orzeźwiająca. Nie tylko ukoi Twoją duszę. Również pomoże poprawić funkcjonowanie układu krążenia, układu limfatycznego, układu mięśniowego i kostnego.

Zarezerwuj rejs

Luksusowe rejsy wycieczkowe Celebrity

Wakacje to nie czas na kompromisy. Wakacje to czas, by otoczyć się rzeczami niezwykłymi. Nasze statki tworzone są przez czołowych architektów, projektantów wnętrz i słynnych architektów krajobrazu. Dzięki temu jesteśmy lepsi od hoteli na lądzie. Od dwupiętrowej wieży wina po nowe, niezwykłe apartamenty AquaClass®, otoczy Cię wysmakowany styl i luksus. Rejsy wycieczkowe na statkach Celebrity to coś, czego nie możesz przegapić!