Celebrity Cruises.pl - luksusowe rejsy wycieczkowe po Morzu Śródziemnym, Karaibach i Alasce

Medi-Spa

Cały zestaw zabiegów upiększających i rewitalizujących.

Poniżej zobacz kilka przykładów naszych zabiegów.

Zabiegi BOTOX® and DYSPORTTM

Bazujące na oczyszczonym białku zabiegi BOTOX® Cosmetic and DYSPORTTM  (zatwierdzone przez FDA) to niechirurgiczne zabiegi redukujące zmarszczki koncentrujące się na górnej części twarzy. Efekty zabiegów widać już po kilku dniach i utrzymują się aż do czterech miesięcy.

Wypełniacze Restylane® and Perlane® Instant Dermal Fillers

Przywróć swój młodzieńczy blask w przeciągu paru minut. Produkty te to (zatwierdzone przez FDA) wypełniacze kosmetyczne, które dodają objętości dolnej części twarzy i wargom. Restylane® and Perlane®, bogate w kwas hialuronowy, substancję naturalnie występującą w organizmie, przywrócą Ci młodzieńcze kontury i zmniejszą objawy starzenia się skóry. Efekty są natychmiastowe i zazwyczaj utrzymają się aż do 6 miesięcy lub nawet dłużej.

Zabieg Good Feet

Good Feet® Arch Supports pomaga pozbyć się bólu stóp tak, abyś mógł bezproblemowo chodzić, pracować, tańczyć a nawet uprawiać sport. Te lekkie, indywidualnie dopasowywane wkładki do butów wspierają łuk stopy, aby zapewnić lepszą stabilność, poprawną postawę, oraz zmniejszyć negatywne skutki haluksów, ostrogi na pięcie i innych schorzeń stóp.

Age Management

Hormony powinny być w zgodzie ze sobą. Gdy ich ilość jest odpowiednia, wszystkie układy w ciele pracują prawidłowo. Gry równowaga zostanie zachwiana, hormony mogą powodować chroniczne schorzenia i zaburzenia. Badanie śliny to szybki i skuteczny sposób na sprawdzenia poziomu hormonów. Dowiedz się więcej na temat specjalnych zestawów, które możesz nabyć na pokładzie, a następnie otrzymać wyniki po powrocie do domu.