Napisz do nas info@rccl.pl  |  Znajdź rejs
Celebrity Cruises.pl - luksusowe rejsy wycieczkowe po Morzu Śródziemnym, Karaibach i Alasce

Medi-Spa

Cały zestaw zabiegów upiększających i rewitalizujących.

Poniżej zobacz kilka przykładów naszych zabiegów.

Zabiegi BOTOX® and DYSPORTTM

Bazujące na oczyszczonym białku zabiegi BOTOX® Cosmetic and DYSPORTTM  (zatwierdzone przez FDA) to niechirurgiczne zabiegi redukujące zmarszczki koncentrujące się na górnej części twarzy. Efekty zabiegów widać już po kilku dniach i utrzymują się aż do czterech miesięcy.

Wypełniacze Restylane® and Perlane® Instant Dermal Fillers

Przywróć swój młodzieńczy blask w przeciągu paru minut. Produkty te to (zatwierdzone przez FDA) wypełniacze kosmetyczne, które dodają objętości dolnej części twarzy i wargom. Restylane® and Perlane®, bogate w kwas hialuronowy, substancję naturalnie występującą w organizmie, przywrócą Ci młodzieńcze kontury i zmniejszą objawy starzenia się skóry. Efekty są natychmiastowe i zazwyczaj utrzymają się aż do 6 miesięcy lub nawet dłużej.

Zabieg Good Feet

Good Feet® Arch Supports pomaga pozbyć się bólu stóp tak, abyś mógł bezproblemowo chodzić, pracować, tańczyć a nawet uprawiać sport. Te lekkie, indywidualnie dopasowywane wkładki do butów wspierają łuk stopy, aby zapewnić lepszą stabilność, poprawną postawę, oraz zmniejszyć negatywne skutki haluksów, ostrogi na pięcie i innych schorzeń stóp.

Age Management

Hormony powinny być w zgodzie ze sobą. Gdy ich ilość jest odpowiednia, wszystkie układy w ciele pracują prawidłowo. Gry równowaga zostanie zachwiana, hormony mogą powodować chroniczne schorzenia i zaburzenia. Badanie śliny to szybki i skuteczny sposób na sprawdzenia poziomu hormonów. Dowiedz się więcej na temat specjalnych zestawów, które możesz nabyć na pokładzie, a następnie otrzymać wyniki po powrocie do domu.

Zarezerwuj rejs

Luksusowe rejsy wycieczkowe Celebrity

Wakacje to nie czas na kompromisy. Wakacje to czas, by otoczyć się rzeczami niezwykłymi. Nasze statki tworzone są przez czołowych architektów, projektantów wnętrz i słynnych architektów krajobrazu. Dzięki temu jesteśmy lepsi od hoteli na lądzie. Od dwupiętrowej wieży wina po nowe, niezwykłe apartamenty AquaClass®, otoczy Cię wysmakowany styl i luksus. Rejsy wycieczkowe na statkach Celebrity to coś, czego nie możesz przegapić!