Celebrity Cruises.pl - luksusowe rejsy wycieczkowe po Morzu Śródziemnym, Karaibach i Alasce

Fitness

Rejs Celebrity to swego rodzaju trening dobrego samopoczucia.

 Oczyść swój umysł na zajęciach jogi lub skup się na swoim ciele w czasie intensywnego treningu z jednym z naszych certyfikowanych trenerów osobistych. Zadbaj o siebie w najnowocześniejszym obiekcie fitness z ogromnymi oknami od podłogi aż po sufit.

Fitness Classes

Zajęcia boot camps czy rower w zamkniętym pomieszczeniu? Nigdy niczego nie przegapisz, gdy dasz się pochłonąć treningom. Zbuduj siłę, rozciągnij się dzięki kompleksowym zajęciom z jogi, pilates oraz zajęciom  budującym  masę mięśniową. Zajęcia prowadzone są przez naszych wykwalifikowanych instruktorów w jednym z najbardziej luksusowych i nowoczesnych obiektów fitness.

Nowoczesne obiekty

Niezależnie od Twojego poziomu sprawności fizycznej, obiekt fitness oferuje Ci dostęp do najnowocześniejszych urządzeń, które pomogą Ci zadbać o zdrowie i zapewnią spokój ducha. Przyjdź na niezapomniany trening korzystając z najnowszego sprzętu i maszyn. Każda jednostka Life Fitness Cardio wyposażona jest w zintegrowany dotykowy ekran TV, dostęp do muzyki/video IPod, wirtualnego trenera oraz 18 opcji językowych do wyboru.

Programy Personal Training & Wellness

Nie jesteś pewien z którego programu skorzystać? Nasi wykwalifikowani trenerzy opracują indywidualny program treningowy, aby spełnić wszystkie Twoje oczekiwania. Do wyboru masz Body Composition Analysis, Personal Training, Body Sculpt Boot Camp, Health Seminars & Nutritional Consultations.