Napisz do nas info@rccl.pl  |  Znajdź rejs
Celebrity Cruises.pl - luksusowe rejsy wycieczkowe po Morzu Śródziemnym, Karaibach i Alasce

Fitness

Rejs Celebrity to swego rodzaju trening dobrego samopoczucia.

 Oczyść swój umysł na zajęciach jogi lub skup się na swoim ciele w czasie intensywnego treningu z jednym z naszych certyfikowanych trenerów osobistych. Zadbaj o siebie w najnowocześniejszym obiekcie fitness z ogromnymi oknami od podłogi aż po sufit.

Fitness Classes

Zajęcia boot camps czy rower w zamkniętym pomieszczeniu? Nigdy niczego nie przegapisz, gdy dasz się pochłonąć treningom. Zbuduj siłę, rozciągnij się dzięki kompleksowym zajęciom z jogi, pilates oraz zajęciom  budującym  masę mięśniową. Zajęcia prowadzone są przez naszych wykwalifikowanych instruktorów w jednym z najbardziej luksusowych i nowoczesnych obiektów fitness.

Nowoczesne obiekty

Niezależnie od Twojego poziomu sprawności fizycznej, obiekt fitness oferuje Ci dostęp do najnowocześniejszych urządzeń, które pomogą Ci zadbać o zdrowie i zapewnią spokój ducha. Przyjdź na niezapomniany trening korzystając z najnowszego sprzętu i maszyn. Każda jednostka Life Fitness Cardio wyposażona jest w zintegrowany dotykowy ekran TV, dostęp do muzyki/video IPod, wirtualnego trenera oraz 18 opcji językowych do wyboru.

Programy Personal Training & Wellness

Nie jesteś pewien z którego programu skorzystać? Nasi wykwalifikowani trenerzy opracują indywidualny program treningowy, aby spełnić wszystkie Twoje oczekiwania. Do wyboru masz Body Composition Analysis, Personal Training, Body Sculpt Boot Camp, Health Seminars & Nutritional Consultations.

Zarezerwuj rejs

Luksusowe rejsy wycieczkowe Celebrity

Wakacje to nie czas na kompromisy. Wakacje to czas, by otoczyć się rzeczami niezwykłymi. Nasze statki tworzone są przez czołowych architektów, projektantów wnętrz i słynnych architektów krajobrazu. Dzięki temu jesteśmy lepsi od hoteli na lądzie. Od dwupiętrowej wieży wina po nowe, niezwykłe apartamenty AquaClass®, otoczy Cię wysmakowany styl i luksus. Rejsy wycieczkowe na statkach Celebrity to coś, czego nie możesz przegapić!