Napisz do nas info@rccl.pl  |  Znajdź rejs
Celebrity Cruises.pl - luksusowe rejsy wycieczkowe po Morzu Śródziemnym, Karaibach i Alasce

Zabiegi Signature

Aby jeszcze bardziej ulepszyć Twoje wrażenia ze spa i umożliwić Ci zdecydowanie się na dane zabiegi, nasza lista Signature Treatments to wybór ulubionych i najbardziej pożądanych zabiegów.

Te relaksujące i odmładzające zabiegi z całego świata są teraz dostępne w jednym miejscu – AquaSpa®. Poniżej zobacz kilka przykładów naszych zabiegów.

Masaż Elemis® Aroma Spa Seaweed

W tym rozgrzewającym zabiegu połączono moc aromaterapii z bogactwem oceanu.Ogrzewająca maska ​​z wodorostów zawierająca mieszankę olejków eterycznych nakładana jest na Twoje ciało. Gdy Ty się relaksujesz, nasze naturalne składniki będą odtruwać, odżywiać i pobudzać Twój organizm.

Manicure Fire & Ice

Wygląd Twoich paznokci jest bardzo ważny dlatego utrzymaj ich piękno dzięki naszemu odżywczemu manicure, który podniesie Twoje samopoczucie i  uwolni Cię od stresu. Dzięki wykorzystaniu kombinacji terapeutycznych żeli chłodzących oraz masażu gorącymi kamieniami, Twoja skóra będzie gładsza a paznokcie odżywione i lśniące.

Zabieg na twarz Elemis® Oxydermy

Daj skórze to, czego jej właśnie potrzeba.Teraz możesz skutecznie zwalczyć zmarszczki oraz plamy i uzyskać promienny blask, o którym zawsze marzyłeś. Pozwól nam rozpieścić Twoją skórę dzięki naszej nowej zaawansowanej technologii, która łączy mikrodermabrazję i tlen w jednym luksusowym zabiegu.Będziemy oczyszczać, upiększać  i masować Twoją skórę aż do słodkiego zapomnienia.

Zarezerwuj rejs

Luksusowe rejsy wycieczkowe Celebrity

Wakacje to nie czas na kompromisy. Wakacje to czas, by otoczyć się rzeczami niezwykłymi. Nasze statki tworzone są przez czołowych architektów, projektantów wnętrz i słynnych architektów krajobrazu. Dzięki temu jesteśmy lepsi od hoteli na lądzie. Od dwupiętrowej wieży wina po nowe, niezwykłe apartamenty AquaClass®, otoczy Cię wysmakowany styl i luksus. Rejsy wycieczkowe na statkach Celebrity to coś, czego nie możesz przegapić!