Celebrity Cruises.pl - luksusowe rejsy wycieczkowe po Morzu Śródziemnym, Karaibach i Alasce

Zabiegi Signature

Aby jeszcze bardziej ulepszyć Twoje wrażenia ze spa i umożliwić Ci zdecydowanie się na dane zabiegi, nasza lista Signature Treatments to wybór ulubionych i najbardziej pożądanych zabiegów.

Te relaksujące i odmładzające zabiegi z całego świata są teraz dostępne w jednym miejscu – AquaSpa®. Poniżej zobacz kilka przykładów naszych zabiegów.

Masaż Elemis® Aroma Spa Seaweed

W tym rozgrzewającym zabiegu połączono moc aromaterapii z bogactwem oceanu.Ogrzewająca maska ​​z wodorostów zawierająca mieszankę olejków eterycznych nakładana jest na Twoje ciało. Gdy Ty się relaksujesz, nasze naturalne składniki będą odtruwać, odżywiać i pobudzać Twój organizm.

Manicure Fire & Ice

Wygląd Twoich paznokci jest bardzo ważny dlatego utrzymaj ich piękno dzięki naszemu odżywczemu manicure, który podniesie Twoje samopoczucie i  uwolni Cię od stresu. Dzięki wykorzystaniu kombinacji terapeutycznych żeli chłodzących oraz masażu gorącymi kamieniami, Twoja skóra będzie gładsza a paznokcie odżywione i lśniące.

Zabieg na twarz Elemis® Oxydermy

Daj skórze to, czego jej właśnie potrzeba.Teraz możesz skutecznie zwalczyć zmarszczki oraz plamy i uzyskać promienny blask, o którym zawsze marzyłeś. Pozwól nam rozpieścić Twoją skórę dzięki naszej nowej zaawansowanej technologii, która łączy mikrodermabrazję i tlen w jednym luksusowym zabiegu.Będziemy oczyszczać, upiększać  i masować Twoją skórę aż do słodkiego zapomnienia.