Celebrity Cruises.pl - luksusowe rejsy wycieczkowe po Morzu Śródziemnym, Karaibach i Alasce

Akupunktura

Praktykowana przez tysiące lat, akupunktura od razu stała się jedną z najszybciej rozwijających się alternatywnych metod leczenia stosowanych w przypadku różnych dolegliwości i schorzeń .

Wszystkie zabiegi akupunktury są wykonywane w naszej specjalnej klinice Acupuncture Clinic przez wykwalifikowanych specjalistów .Aby uzyskać więcej informacji na temat tej usługi, prosimy o kontakt z kliniką.

Akupunktura twarzy Facial Rejuvenation Acupuncture

Facial Rejuvenation Acupuncture to nieinwazyjny zabieg twarzy, który pomaga podnieść i wygładzić skórę. Stosowane są wysterylizowane igły, niektóre cieńsze od ludzkiego włosa. Zabieg jest delikatny i bezbolesny. Oczyszcza i wzmacnia komórki skóry.

Akupunktura Pain Management

Ta starożytna chińska metoda pomogła milionom ludziom uwolnić się od bólu pleców, szyi oraz stawów. Sterylne igły do ​​akupunktury umieszczane są wzdłuż najważniejszych linii energetycznych w organizmie. Pomagają  one uwolnić zablokowaną energię, co z kolei przyczynia się do większego zrelaksowania, odprężenia i złagodzenia dokuczliwych objawów.

Akupunktura na stres

Akupunktura pomogła milionom ludziom uwolnić się wielu schorzeń związanych ze stresem, nerwicą, nadciśnieniem, skokami ciśnienia wywołanego stresem oraz depresją. Sterylne igły do ​​akupunktury umieszczane są wzdłuż najważniejszych linii energetycznych w organizmie. Pomagają one uwolnić zablokowaną energię, co z kolei przyczynia się do większego zrelaksowania, odprężenia i złagodzenia dokuczliwych objawów.