Napisz do nas info@rccl.pl  |  Znajdź rejs
Celebrity Cruises.pl - luksusowe rejsy wycieczkowe po Morzu Śródziemnym, Karaibach i Alasce

Akupunktura

Praktykowana przez tysiące lat, akupunktura od razu stała się jedną z najszybciej rozwijających się alternatywnych metod leczenia stosowanych w przypadku różnych dolegliwości i schorzeń .

Wszystkie zabiegi akupunktury są wykonywane w naszej specjalnej klinice Acupuncture Clinic przez wykwalifikowanych specjalistów .Aby uzyskać więcej informacji na temat tej usługi, prosimy o kontakt z kliniką.

Akupunktura twarzy Facial Rejuvenation Acupuncture

Facial Rejuvenation Acupuncture to nieinwazyjny zabieg twarzy, który pomaga podnieść i wygładzić skórę. Stosowane są wysterylizowane igły, niektóre cieńsze od ludzkiego włosa. Zabieg jest delikatny i bezbolesny. Oczyszcza i wzmacnia komórki skóry.

Akupunktura Pain Management

Ta starożytna chińska metoda pomogła milionom ludziom uwolnić się od bólu pleców, szyi oraz stawów. Sterylne igły do ​​akupunktury umieszczane są wzdłuż najważniejszych linii energetycznych w organizmie. Pomagają  one uwolnić zablokowaną energię, co z kolei przyczynia się do większego zrelaksowania, odprężenia i złagodzenia dokuczliwych objawów.

Akupunktura na stres

Akupunktura pomogła milionom ludziom uwolnić się wielu schorzeń związanych ze stresem, nerwicą, nadciśnieniem, skokami ciśnienia wywołanego stresem oraz depresją. Sterylne igły do ​​akupunktury umieszczane są wzdłuż najważniejszych linii energetycznych w organizmie. Pomagają one uwolnić zablokowaną energię, co z kolei przyczynia się do większego zrelaksowania, odprężenia i złagodzenia dokuczliwych objawów.

 

Zarezerwuj rejs

Luksusowe rejsy wycieczkowe Celebrity

Wakacje to nie czas na kompromisy. Wakacje to czas, by otoczyć się rzeczami niezwykłymi. Nasze statki tworzone są przez czołowych architektów, projektantów wnętrz i słynnych architektów krajobrazu. Dzięki temu jesteśmy lepsi od hoteli na lądzie. Od dwupiętrowej wieży wina po nowe, niezwykłe apartamenty AquaClass®, otoczy Cię wysmakowany styl i luksus. Rejsy wycieczkowe na statkach Celebrity to coś, czego nie możesz przegapić!