Napisz do nas info@rccl.pl  |  Znajdź rejs
Celebrity Cruises.pl - luksusowe rejsy wycieczkowe po Morzu Śródziemnym, Karaibach i Alasce

Zabiegi na twarz

Pozwól nam rozpieścić Twoją skórę najnowszymi zabiegami dostosowanymi do Twoich potrzeb.

Twoja twarz będzie wyglądać jeszcze młodziej i bardziej promiennie .Poniżej zobacz kilka przykładów naszych zabiegów.

Elemis Tri-Enzyme Resurfacing Facial

Ten zabieg na twarz ma działanie udowodnione klinicznie. Redukuje zmarszczki, trądzik, blizny, nierównomierny koloryt skóry. Już jedna sesja napnie skórę twarzy aż o 75% i wygładzi ją aż do 32%.

Zabieg twarzy Elemis Pro-Collagen Marine Facial

Specjalistyczne techniki masażu ujędrniającego w połączeniu z wyjątkową przeciwzmarszczkową maseczką Japanese Silk Mask  zawierającą serum  kolagenowe Pro-Collagen Booster Serum. Już po jednym zabiegu Elemis Pro-Collagen Marine Facial Twoja skóra nabierze młodszego wyglądu.

Zabieg na twarz Elemis Skin Specific Facial

Ten zabieg łączy w sobie niezwykłe właściwości olejku absolut z najlepszymi olejkami eterycznymi, aby dotrzeć jak najgłębiej Twojej skóry i jednocześnie jak najdelikatniej. Dostosowana do Twoich potrzeb siła natury w połączeniu z wyspecjalizowanymi wschodnimi technikami masażu dotlenia Twoją skórę wprowadzając ciało i umysł w stan równowagi.

Zarezerwuj rejs

Luksusowe rejsy wycieczkowe Celebrity

Wakacje to nie czas na kompromisy. Wakacje to czas, by otoczyć się rzeczami niezwykłymi. Nasze statki tworzone są przez czołowych architektów, projektantów wnętrz i słynnych architektów krajobrazu. Dzięki temu jesteśmy lepsi od hoteli na lądzie. Od dwupiętrowej wieży wina po nowe, niezwykłe apartamenty AquaClass®, otoczy Cię wysmakowany styl i luksus. Rejsy wycieczkowe na statkach Celebrity to coś, czego nie możesz przegapić!