Celebrity Cruises.pl - luksusowe rejsy wycieczkowe po Morzu Śródziemnym, Karaibach i Alasce

Celebrity Reflection

Nasze najnowsze cudo z trzema nowymi typami apartamentów. Specjalnie dla Ciebie!

Celebrity Reflection oferuje  trzy nowe apartamenty oraz 34 nowe Apartamenty AquaClass® z fantastycznymi werandami, na których odpoczniesz jak nigdy dotąd. Dodatkowo, będziesz korzystać z najpopularniejszych zabiegów spa oraz ekskluzywnej restauracji Blu. Celebrity Reflection szczyci się powiększonym pokładem, 72 dodatkowymi kabinami, zwiększoną liczbą miejsc w restauracji głównej oraz restauracjach specjalnych, lepszym nasłonecznieniem pokładu z basenem oraz większą ilością miejsc siedzących w teatrze.   Dodatkową atrakcję stanowi  50 rodzajów  międzynarodowych piw rzemieślniczych, które znajdziesz w ulepszonym Michael’s Club.    Z kolei w Lawn Club możesz pobrać lekcje malarstwa u Artysty Mistrza z Art Center South Florida w Art Studio. Proponujemy też grillowanie na świeżym powietrzu w nowym Lawn Club Grill. Dni Twojego urlopu są bardzo cenne. Dzięki Celebrity Reflection wykorzystasz ten czas możliwie najlepiej.

Kilka faktów o Celebrity Reflection

Maksymalna liczba osób: 3046

Tonaż: 126000 ton

Data wodowania: 12 października 2012

Długość: 319 m

Szerokość: 36 m

Zanurzenie: 8 m

Prędkość rejsu: 24 węzły

Najważniejsze atrakcje

Apartamenty AquaClass®, Reflection oraz Signature zaliczają swój debiut w naszej flocie na statku Celebrity ReflectionSM. Poczuj radość grillowania na świeżym powietrzu w niezwykłym miejscu wznoszącym się nad Lawn Club. Zachwyć się wspaniałym widokiem na ocean.

Lawn Club Grill

Rozbudź swoją kulinarną pasję. Olśniewający i nowoczesny Grill Lawn Club jest idealnym miejscem do grillowania na świeżym powietrzu.  Główną atrakcją stołowania się w Lawn Club Grill  jest możliwość wykorzystania tego miejsca jako na Twoim przyjęciu, gdzie szef kuchni Celebrity pomoże w przygotowaniu Twojego indywidualnego grillowego menu.

Qsine

Qsine® to wyjątkowe doświadczenie, zaskoczenie i radość.  Celem Qsine jest zapewnienie nieznanego Ci dotąd przeżycia.  Zostaw wszystkie wcześniejsze wyobrażenia i wspomnienia za sobą.  Wypróbuj czegoś zupełnie nowego! Nadszedł czas, aby obudzić Twoje podniebnie. Nasze menu na urządzenia  iPad® stanowią interaktywną i pełną niespodzianek rozrywkę. Będziesz pozytywnie zaskoczony.

Alcoves

Przyjemne prywatne pomieszczenia, utrzymane w stylu kabin plażowych w Lawn Club, przeznaczone dla 2-4 gości. W ciągu dnia oferują filtrowane światło słoneczne i zapierający dech w piersiach widok na ocean. W nocy – specjalne oświetlenie, zapewniające wyjątkową atmosferę. Dania z karty oraz napoje dostarczane są w koszach piknikowych.  Pomieszczenia są wyposażone nawet w Wi-Fi. Obowiązuje opłata za wynajęcie.

Art Studio

Obudź w sobie kreatywną duszę. Art Studio, nasze nowe wyjątkowe miejsce w Lawn Club, jest domem dwóch Artystów Mistrzów z ArtCenter/South Florida. Będą oni prowadzić interaktywne zajęcia oraz praktyczne demonstracje  tworzenia biżuterii, frezowania, szkicowania, malowania. Ponadto lekcje przyrządzania drinków, zajęcia kulinarne, degustacje oraz dania przygotowane przez szefa kuchni.

Michael’s Club

To kameralne miejsce, w którym znajdziesz komfortowe skórzane krzesła, wprost idealne, aby się w nich zrelaksować i oddać konwersacji. Michael’s Club to również miejsce, w którym posłuchasz na żywo gitarzysty lub będziesz delektował się jednym z 50 stylów piwa m. in. ale, lagera, lambica, cydru, piwa pszenicznego, piwa sezonowego oraz koktajli piwnych. Są one uzupełnieniem bogatego zbioru whiskey, szkockiej, koniaków i burbonów.

Apartamenty AquaClass

Jeśli myślisz o zabiegach spa, 34 nowe apartamenty AquaClass®  spełnią Twoje nawet największe wymagania.  Posiadają one wszystkie Twoje ulubione udogodnienia oraz oferują uprzywilejowany dostęp do ekskluzywnej restauracji Blu, znanej ze swojej “czystej kuchni”. Są również wyposażone w oszałamiające werandy (24 m2), gdzie odpoczniesz jak nigdy dotąd.

Apartament Reflection

Apartament Reflection to pierwszy apartament w naszej flocie z dwiema sypialniami. Położony jest w ustronnym miejscu, dostępnym jedynie dla osób posiadających specjalną kartę SeaPass®. Ciesz się wygodą materaca premium Reverie® Dream Sleep SystemTM, który będziesz mógł dostosować do swoich potrzeb. Ponadto doświadczysz luksusu usługi lokaja w stylu europejskim oraz kąpieli w niesamowitej łazience z widokiem na morze, w oszklonej kabinie prysznicowej.

Apartament Signature

W przestronnym apartamencie Signature będziesz relaksować się w przewiewnych pokojach ze szklanymi drzwiami sięgającymi od podłogi aż po sufit i oknami. Będziesz spać na materacu Reverie® Dream Sleep SystemTM, który możesz dostosować do własnych potrzeb oraz cieszyć się usługą lokaja w stylu europejskim, a także zrelaksować się na werandzie z komfortowymi siedziskami.  Położony w ustronnym miejscu, dostępnym jedynie dla osób posiadających specjalną kartę SeaPass®.

Centrum Konferencyjne

Ta wielofunkcyjna przestrzeń służy jako przestronna sala balowa lub powierzchnia konferencyjna na spotkania biznesowe, przyjęcia koktajlowe czy nawet wesela. Pełny układ pomieści 220 gości, może też być dostosowany do mniejszych grup. Nasz kulinarny zespół, niczym sam James Beard,  oferuje catering tradycyjny lub umożliwia wybór z wcześniej przygotowanych wielodaniowych zestawów. Pomysłowa prezentacja dań to stały element menu.