Celebrity Cruises.pl - luksusowe rejsy wycieczkowe po Morzu Śródziemnym, Karaibach i Alasce

Celebrity Equinox

Istota podróżowania w klasie premium.

Gdy tylko wejdziesz na pokład, statek Celebrity EquinoxSM przekroczy Twoje najśmielsze oczekiwania.  Rozkoszuj się wyborem dziesięciu  wyjątkowych lokali gastronomicznych.. Zrelaksuj się w eleganckich i przestronnych kwaterach.  Przeżyj zaskoczenie, czując prawdziwą trawę pod stopami w Lawn Club.  Bez względu na to, gdzie się udasz, dzięki  licznym udogodnieniom oraz znakomitej obsłudze przeżyjesz niezapomnianą przygodę.

Kilka faktów o Celebrity Equinox

Maksymalna liczba osób: 2850

Tonaż: 122000 ton

Data wodowania: 8 sierpnia 2009

Długość: 317 m

Szerokość: 36 m

Zanurzenie: 8 m

Prędkość rejsu: 24 węzłów

Najważniejsze atrakcje

Celebrity Equinox oferuje doskonałą kuchnię, wspaniałe lokale, przestronne kabiny oraz najwyższej klasy wielokrotnie nagradzaną obsługę.

Cellar Masters

To miejsce, w którym możesz wypróbować odważną kolekcję zarówno znanych jak i nieznanych win z całego świata. Dzięki najnowocześniejszemu systemowi dozującemu Enomatic® poznasz smak każdego z oferowanych win. Urządzenie naleje wybrane przez Ciebie wino wprost z butelki w dowolnej ilości (30 ml, 70 ml oraz 140 ml), gdy tylko przeciągniesz swoją kartę SeaPass® nad czytnikiem. Dzięki naszym sommelierom, jeszcze lepiej poznasz sztukę doboru wina.

Lawn Club

Na całym świecie nie znajdziesz nic podobnego! Świeżo przycięty trawnik na najwyższym pokładzie statku – to właśnie Lawn Club. Proponujemy aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu, w niepowtarzalnej atmosferze Country Club. Niech zielona trawa pod Twoimi stopami zabierze Cię  tam, gdzie dotąd nie zabrał Cię żaden statek.

Sky Observation Lounge

Oaza spokoju, gdzie w ciągu dnia możesz podziwiać morze, trzymając w dłoni przepyszny koktajl. W nocy miejsce to budzi się do życia, wypełniając się muzyką i tańcami na żywo. Dodatkowo odbywają się tam specjalne interaktywne imprezy tematyczne,  m.in. Live @ Sky z muzyką i tańcami z lat 40. połączonymi  z nowoczesnymi elementami oraz Motown z muzyką funky soul, zespołami, piosenkarzami i tancerzami na żywo.

Hot Glass Show

Nie tylko zachwycaj się sztuką. Doświadcz jej. Podczas tutejszych pokazów (na żywo!) zobacz na własne oczy, jak wygląda sztuka dmuchania szkła.  Obserwuj i ucz się od profesjonalnych dmuchaczy szkła  na jedynej w swoim rodzaju wystawie pochodzącej ze słynnego Corning Museum of Glass.

Restauracja Silk Harvest

Subtelny smak specjałów Dalekiego Wschodu.   Jako pierwsza restauracja azjatycka we flocie Celebrity, Silk Harvest zabierze Cię w podróż na Daleki Wschód, oferując autentyczną azjatycką gościnność oraz perfekcyjną mieszkankę  kuchni chińskiej, japońskiej, tajskiej oraz wietnamskiej. To miejsce, gdzie możesz cieszyć się rodzinnym posiłkiem w ciepłym i przyjaznym otoczeniu.