Celebrity Cruises.pl - luksusowe rejsy wycieczkowe po Morzu Śródziemnym, Karaibach i Alasce

Celebrity Solstice®

Gdyby tylko życie na lądzie było tak wspaniałe, jak życie na statku Celebrity Solstice…

Celebrity Solstice® to jeden z naszych najlepiej odnowionych statków. Zachwyca nowatorskimi  rozwiązaniami. Pierwszy Lawn Club na morzu. Pierwszy pokaz Hot Glass ShowSM. Pierwsza linia rejsowa zatrudniająca 5 kobiet, znana również jako “the Leading LadiesSM“, oraz pierwsza linia z odnowionymi kabinami.   Specjalistyczne restauracje to kolejna rzecz wyróżniająca Celebrity Solstice.  Nasze zamiłowanie do znakomitej kuchni pozwoliło przenieść restauracje, jedzenie oraz ogólne doświadczenie kulinarne na zupełnie nowy poziom w świecie rejsów.

Warto jednak pamiętać, że te luksusowe kabiny oraz restauracje  są jedynie początkiem tego, co statek ma do zaoferowania. Celebrity Solstice to również miejsce AquaSpa® firmy Elemis® oraz centrum fitness, gdzie można poddać się zabiegom spa lub zadbać o formę podczas treningu z jednym z  naszych trenerów.

Kilka faktów o Celebrity Solstice

Maksymalna liczba osób: 2850

Tonaż: 122000 ton

Data wodowania: 23 listopada 2008

Długość: 317 m

Szerokość: 36 m

Zanurzenie: 8 m

Prędkość rejsu: 24 węzły

Najważniejsze atrakcje

Celebrity Solstice oferuje doskonałą kuchnię, wspaniałe miejsca do wypoczynku, przestronne kabiny oraz wielokrotnie nagradzaną obsługę.

Cellar Masters

To  miejsce, w którym możesz wypróbować odważną kolekcję zarówno znanych jak i nieznanych win z całego świata. Dzięki najnowocześniejszemu systemowi dozującemu Enomatic® poznasz smak każdego z oferowanych win. Urządzenie naleje wybrane przez Ciebie wino wprost z butelki w dowolnej ilości (30 ml, 70 ml oraz 140 ml), gdy tylko przeciągniesz swoją kartę SeaPass® nad czytnikiem. Dzięki naszym sommelierom, jeszcze lepiej poznasz sztukę doboru wina.

Lawn Club

Nigdzie na świecie nie znajdziesz nic podobnego. Świeżo przycięty trawnik na najwyższym pokładzie statku Celebrity Solstice – to  właśnie Lawn Club. Ciesz się aktywnością na świeżym powietrzu, w niepowtarzalnej atmosferze Country Club. Pozwól, by zielona trawa pod Twoimi stopami zabrała Cię  tam, dokąd nie zabrał Cię wcześniej żaden statek.

Sky Observation Lounge

Oaza spokoju, gdzie w ciągu dnia możesz podziwiać morze, trzymając w dłoni przepyszny koktajl. W nocy miejsce to budzi się do życia, wypełnia muzyką oraz tańcami na żywo. Dodatkowo – specjalne interaktywne imprezy tematyczne, m.in. Live @ Sky-muzyka i tańce z lat 40 z nowoczesnymi elementami – oraz Motown, funky soul, zespół, piosenkarze i tancerze na żywo.

AquaSpa® firmy Elemis®

Jedno z największych i najlepiej wyposażonych uzdrowisk spa na morzu. Nasze ekskluzywne zabiegi obejmują egzotyczne usługi z całego świata, np.  masaż Thai Herbal Poultice  lub luksusową pielęgnację twarzy Elemis Oxydermy. Odkryj również nasze imponujące Fitness Center, oferujące specjalistyczne zajęcia oraz najnowocześniejszy sprzęt.

Hot Glass Show

Nie tylko zachwycaj się sztuką. Doświadcz jej. Podczas tutejszych pokazów na żywo zobacz na własne oczy, jak wygląda sztuka dmuchania szkła. Obserwuj i ucz się od profesjonalnych dmuchaczy szkła  na jedynej w swoim rodzaju wystawie pochodzącej ze słynnego Corning Museum of Glass.

Restauracja Silk Harvest

Subtelny smak przysmaków Dalekiego Wschodu. Jako pierwsza restauracja azjatycka we flocie Celebrity, Silk Harvest zabierze Cię w podróż na Daleki Wschód, oferując autentyczną azjatycką gościnność perfekcyjnie połączoną z mieszanką  kuchni chińskiej, japońskiej, tajskiej oraz wietnamskiej. Tutaj można cieszyć się rodzinnym posiłkiem w ciepłym i przyjaznym otoczeniu.

Główna restauracja

Wytworne miejsce, gdzie zaspokoisz swoje kulinarne potrzeby. Główna restauracja jest sercem oferowanych przez nas bogatych doświadczeń kulinarnych. Każdego wieczoru z dumą przedstawiamy Ci niezrównane bogactwo wyboru. Pracując dosłownie przez całą dobę, nasi kucharze z największą przyjemnością podają artystycznie udekorowane dania, w których najmniejsze elementy wpływają na niezwykłą całość.