Celebrity Cruises.pl - luksusowe rejsy wycieczkowe po Morzu Śródziemnym, Karaibach i Alasce

Celebrity Millennium

Statek, na pokładzie którego poznasz egzotyczne piękno Azji i Południowego Pacyfiku.

Kilka faktów o Celebrity Millennium

Maksymalna liczba osób: 2158

Tonaż: 91 000 ton

Data wodowania: 17 czerwca 2000

Data podniesienia standardu: Maj 2012

Długość: 294 m

Szerokość: 32 m

Zanurzenie: 8 m

Prędkość rejsu: 24 węzły

Najważniejsze atrakcje

Klasa  Concierge 

Przestronne kwatery, wraz ze specjalnymi przywilejami, takimi jak np.  priority check-in, spersonalizowane usługi Concierge, preferencje czasowe w głównej jadalni i restauracjach specjalnych, ulepszona obsługa pokoju, wieczorne przekąski, pluszowe szlafroki Frette®oraz weranda z miejscami do wypoczynku.

Główna restauracja

Restauracja pokładowa to serce oferowanych przez nas bogatych doświadczeń kulinarnych. Jesteśmy dumni, że możemy przedstawić Ci niezrównane bogactwo smaków każdego wieczoru.  Nasi mistrzowie kuchni pracując non-stop z największą przyjemnością podają artystycznie udekorowane dania, w których każdy najmniejszy element znajduje się w idealnym dla siebie miejscu.

AquaSpa® firmy Elemis®

Osiągnij stan całkowitego wyciszenia w jednym z największych, najbardziej luksusowych uzdrowisk na morzu. AquaSpa® oferuje szereg zabiegów, które przeniosą Cię na wyższy poziom relaksu.  Ściśle współpracując z firmą Elemis®, liderem w branży zdrowia i urody, stworzyliśmy mnóstwo zabiegów odnowy biologicznej, korzystając z wiedzy kultur całego świata. Możesz nabyć produkty marki Elemis wykorzystywane w tutejszym spa i kontynuować zabiegi upiększające po powrocie do domu.

Kabiny AquaClass® 

Prywatne kabiny spa oraz liczne udogodnienia, takie jak np.  kabina prysznicowa Hansgrohe® oraz specjalnie dobrana mieszanka produktów do kąpieli sprawią, że poczujesz się bosko.  Konsjerż Aqua Class Spa pomoże Ci w ustaleniu terminów w spa. Dodatkowo otrzymasz bezpłatny dostęp do naszego relaksacyjnego Persian Garden, a także wyłączny dostęp do restauracji Blu, serwującej dania “czystej kuchni”.

Qsine®

Qsine, nasza jedyna w swoim rodzaju restauracja serwująca wyborne przysmaki, to przede wszystkim niecodzienne podejście do kulinariów.  Nowoczesne i unikalne wersje potraw z całego świata pobudzą Twoje podniebienie. Nie stosujemy podziału na tradycyjne dania – w Qsine jedzenie staje się dziełem sztuki. Menu oraz karta win dostępne są na urządzeniu iPad®. Pozwól, by Twój kulinarny przewodnik zabrał Cię w niezapomnianą podróż.

Celebrity iLoungeSM

Bądź w kontakcie 24 godziny na dobę w Celebrity iLoungeSM, naszej kawiarence internetowej i pierwszym autoryzowanym punkcie  Apple® Reseller  na morzu. Celebrity iLounge oferuje różnorodne zajęcia iLearn, które pomogą Ci opanować najnowsze techniki fotografii, wideo oraz audio.