Celebrity Cruises.pl - luksusowe rejsy wycieczkowe po Morzu Śródziemnym, Karaibach i Alasce

Celebrity Summit

Wygląd i design, który pokona Twoją codzienną rutynę.

Celebrity Summit olśniewa wyglądem i designem. Ciesz się stałymi udogodnieniami oraz poznaj nowe funkcjonalności klasy Solstice® obecne na pokładzie – pomieszczenia AquaClass®,  iLoungeSM, bar lodowy Martini Bar, Café al Bacio & Gelateria, restauracja Qsine® i wiele więcej.

Kilka faktów o Celebrity Summit

Maksymalna liczba osób: 2158

Tonaż: 91 000 ton

Data wodowania: 1 października 2001

Data podniesienia standardu: styczeń 2012

Długość: 294 m

Szerokość: 32 m

Zanurzenie: 8 m

Prędkość rejsu: 24 węzły

Kabiny AquaClass® 

Prywatne kabiny spa oraz liczne udogodnienia, takie jak np.  kabina prysznicowa Hansgrohe® oraz specjalnie dobrana mieszanka produktów do kąpieli sprawią, że poczujesz się bosko.  Konsjerż Aqua Class Spa pomoże Ci w ustaleniu terminów w spa.  Dodatkowo otrzymasz bezpłatny dostęp do naszego relaksacyjnego Persian Garden, a także  wyłączny dostęp do restauracji Blu, serwującej dania “czystej kuchni”.

Restauracja Blu

“Czysta kuchnia” to ekskluzywna oferta kulinarna dostępne wyłącznie dla gości  AquaClass®. Blu oferuje pomysłowe dania o świeżym i ostrym smaku i gwarantuje wytworną atmosferę.   Restauracja otwarta w porze śniadaniowej i obiadowej.

Celebrity iLoungeSM

Bądź w kontakcie 24 godziny na dobę w Celebrity iLoungeSM, naszej kawiarence internetowej i pierwszym autoryzowanym punkcie  Apple® Reseller  na morzu. Celebrity iLounge oferuje różnorodne zajęcia iLearn, które pomogą Ci opanować najnowsze techniki fotografii, wideo oraz audio.

Martini Bar & Crush 

W lodowym barze nasi utalentowani barmani urządzają pokaz przygotowując intrygujące menu klasycznych oraz nowoczesnych martini, w tym 20-letnie Martini na obchody 20-tej rocznicy Celebrity. Usiądź wygodnie na współczesnych krzesłach z wysokim pluszowym oparciem, słuchając szybkich melodii oraz delektując się kolekcją rzadkich oraz klasycznych rodzajów wódek oraz zestawem drobnego kawioru.

Qsine®

Qsine, nasza jedyna w swoim rodzaju restauracja serwująca wyborne przysmaki, to przede wszystkim niecodzienne podejście do kulinariów.  Nowoczesne i unikalne wersje potraw z całego świata pobudzą Twoje podniebienie. Nie stosujemy podziału na tradycyjne dania – w Qsine jedzenie staje się dziełem sztuki. Menu oraz karta win dostępne są na urządzeniu iPad®. Pozwól, by Twój kulinarny przewodnik zabrał Cię w niezapomnianą podróż.

AquaSpa® firmy Elemis®

Osiągnij stan całkowitego wyciszenia w jednym z największych, najbardziej luksusowych uzdrowisk na morzu. AquaSpa® oferuje szereg zabiegów, które przeniosą Cię na wyższy poziom relaksu.  Ściśle współpracując z firmą Elemis®, liderem w branży zdrowia i urody, stworzyliśmy mnóstwo zabiegów odnowy biologicznej, korzystając z wiedzy kultur całego świata. Możesz nabyć produkty marki Elemis wykorzystywane w tutejszym spa i kontynuować zabiegi upiększające po powrocie do domu.