Napisz do nas info@rccl.pl  |  Znajdź rejs
Celebrity Cruises.pl - luksusowe rejsy wycieczkowe po Morzu Śródziemnym, Karaibach i Alasce

Kabiny

To więcej niż tylko kabiny. To ucieczka od wszystkiego. Pokoje na statku to przestronne pomieszczenia zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół.

Nasze kabiny są swego rodzaju próbką przyszłościowego wystroju wnętrz, kunsztu,  innowacji oraz luksusowych udogodnień. Goście mogą cieszyć się mnóstwem dodatków, w tym usługą lokaja w stylu europejskim. AquaClass® wraz z kabinami spa zapewnia Ci nieograniczony dostęp do Persian Garden, oraz naszej restauracji specjalnej Blu. Concierge Class przenosi Twoje wakacje na zupełnie inny poziom dzięki specjalnym przywilejom takim jak np.   wczesne wejście na pokład, wybór  poduszek oraz przekąski nocne. Nasze kabiny z werandami oferują zapierające dech w piersiach widoki oraz są idealnym miejscem na prywatny posiłek lub poranną kawę. Kabiny z widokiem na ocean oraz kabiny wewnętrzne zostały zaprojektowane w sposób niezwykle przemyślany. Są przestronne, posiadają gustowne udogodnienia oraz komfortowe siedziska. Po czasie spędzonym w kabinie będziesz czuł się zrelaksowany i odmłodzony.

Luksusowe rejsy wycieczkowe Celebrity

Wakacje to nie czas na kompromisy. Wakacje to czas, by otoczyć się rzeczami niezwykłymi. Nasze statki tworzone są przez czołowych architektów, projektantów wnętrz i słynnych architektów krajobrazu. Dzięki temu jesteśmy lepsi od hoteli na lądzie. Od dwupiętrowej wieży wina po nowe, niezwykłe apartamenty AquaClass®, otoczy Cię wysmakowany styl i luksus. Rejsy wycieczkowe na statkach Celebrity to coś, czego nie możesz przegapić!