Celebrity Cruises.pl - luksusowe rejsy wycieczkowe po Morzu Śródziemnym, Karaibach i Alasce

Rozrywka

Spodziewaj się mocnych wrażeń

Nie żartowaliśmy mówiąc, iż będziesz zabawiany od wschodu do zachodu słońca. Proponujemy Ci rozrywkę w teatrze głównym przy produkcjach takich jak “Pulse”, “Remix” oraz “Edge” oraz pokazach tradycyjnych nieodbiegających od produkcji Broadway, West End, czy Vegas. Zobaczysz również wielokrotnie nagradzane pokazy cyrkowe w stylu europejskim oraz unikatowe pokazy “Panto” w stylu brytyjskim przygotowane przez Qdos Entertainment.

Znajdziesz tutaj również wielu gości artystów takich jak np. akrobaci powietrzni  i  akrobaci tradycyjni , komicy, śpiewacy, piosenkarze, instrumentaliści oraz magicy.

Na całym statku znajdziesz muzykę w różnych formach i stylach  oraz w  przeróżnych miejscach – np. spotykając gitarzystę  w drodze do teatru. Oczywiście mamy tu także naszych własnych DJ-ów w klubach nocnych, abyś mógł się wytańczyć.

Co więcej? Interaktywne tematyczne imprezy np. mini show. “Masque” to jedna z takich imprez. Tancerze w wytwornych strojach będą Cię zabawiać. Poniżej to tylko kilka z wielu rzeczy, które na Ciebie czekają tutaj:

  • Pokazy Main Stage Production Shows: pokazy w stylu Broadway/West End, pokazy cyrkowe w stylu europejskim oraz widowiska ze śpiewem I tańcem  Song and Dance spectaculars
  • Imprezy tematyczne Theme Parties: Celebrity Rox, Groove, Masque, oraz Live@Sky
  • Everybody Dance – goście tańczą z profesjonalnymi tancerzami rywalizując między sobą w tym interaktywnym pokazie w stylu TV/game
  • Specjalni goście artyści Guest Entertainers w tym, komicy, piosenkarze, magicy, żonglerzy, muzycy i inni
  • Muzyka na żwyo Live Music w tym String Ensembles, Jazz Bands, Guitarists oraz koncerty A Cappella
  • DJ-e –  abyś mógł się wytańczyć
  • Koncert na zielonej, miękkiej  trawie w Lawn Club