Celebrity Cruises.pl - luksusowe rejsy wycieczkowe po Morzu Śródziemnym, Karaibach i Alasce

Kabiny

Celebrity Millennium

Pierwszy statek w naszej flocie  podróżujący po Azji. Został podniesiony do standardu klasy Solistce w maju 2012, dzięki czemu oferuje teraz unowocześnione pomieszczenia, wraz z kabinami AquaClass ® oraz miejsca uprzywilejowane  w restauracji  AquaClass ®, Blu, a także szereg zupełnie innych i nowych funkcjonalności.

Apartamenty

 

Nasze przestronne apartamenty sprawią, że Twoje wakacje staną się cudownym doświadczeniem. Zarezerwuj ten rodzaj kabiny i skorzystaj ze specjalnych przywilejów oraz dużej ilości udogodnień, w tym  usługi lokaja w stylu europejskim.

Apartament Penthouse

Podczas pobytu w jednym z naszych apartamentów Penthouse, będziesz cieszyć się luksusem usługi lokaja w stylu europejskim. Usługa ta obejmuje pomoc przy rozpakowaniu oraz pakowaniu. Ponadto: lunch i kolacje w apartamencie, popołudniową herbatę, wieczorne zakąski i bezpłatne espresso oraz cappuccino z Café al Bacio, podawane w apartamencie. Jesteśmy pewni, że będziesz zachwycony z ogromu przestrzeni  oraz wszystkich udogodnień takich jak np.  kredens oraz dwa interaktywne audio-wizualne systemy rozrywki.

Apartament Royal

Podczas pobytu w apartamencie Royal zakosztujesz luksusu usługi lokaja w stylu europejskim. Obejmuje ona pomoc przy rozpakowaniu oraz pakowaniu. Ponadto:  lunch i kolacje w apartamencie, popołudniową herbatę. wieczorne zakąski i bezpłatne espresso i cappuccino z Café al Bacio, podawane w apartamencie, oddzielny salon i jadalnię oraz taras z jacuzzi, a także komfortowe miejsca do siedzenia w salonie.

Apartament Celebrity

Podczas pobytu w apartamencie Celebrity zakosztujesz luksusu usługi lokaja w stylu europejskim. Obejmuje ona pomoc przy rozpakowaniu oraz pakowaniu. Ponadto: lunch i kolacje w apartamencie, popołudniową herbatę, wieczorne zakąski i bezpłatne espresso oraz cappuccino z Café al Bacio, podawane w apartamencie.

Apartament Sky

Podczas pobytu w apartamencie Sky zakosztujesz luksusu usługi lokaja w stylu europejskim. Obejmuje ona pomoc przy rozpakowaniu oraz pakowaniu. Ponadto: lunch i kolacje w apartamencie, popołudniową herbatę, wieczorne zakąski i bezpłatne espresso oraz cappuccino z Café al Bacio, podawane w apartamencie.

Apartament Sky dla niepełnosprawnych

Te przestronne apartamenty przystosowane dla osób niepełnosprawnych przekształcą Twój rejs wakacyjny w  doświadczenie zupełnie niecodzienne. Będziesz korzystać ze specjalnych przywilejów oraz licznych udogodnień, w tym z usługi lokaja w  stylu europejskim przez dwadzieścia cztery godziny na dobę.

Kabiny AquaClass ®

 

Apartamenty te oferują, poza niezapomnianymi chwilami spędzonymi w samym apartamencie,  usługi spa oraz uprzywilejowane miejsca w eleganckiej restauracji Blu. Apartamenty te zapewniają nieograniczony dostęp do AquaSpa ® Persian Garden, jak również szereg innych dodatków. Jeśli kochasz spa, nie znajdziesz lepszej oferty wakacyjnej.

 

 

AquaClass®

Kabiny AquaClass ® nie tylko pozwolą Ci oderwać się od rzeczywistości, ale także zapewniają nieograniczony dostęp do wielu udogodnień AquaSpa ®.

 

 

Apartamenty AquaClass® dla niepełnosprawnych

Kabiny AquaClass ® dla niepełnosprawnych nie tylko pozwolą Ci oderwać się od rzeczywistości, ale także zapewniają nieograniczony dostęp do wielu udogodnień AquaSpa ®.

Klasa  Concierge

 

 

Zaprojektowane z myślą o podróżniku, dla którego idealnym miejscem są kabiny z werandą,  gdzie niewielkie szczegóły sprawiają wielką różnicę. Delektuj się drobnymi niespodziankami, takimi jak np. świeże bukiety kwiatów, spersonalizowane artykuły biurowe oraz bezpłatna usługa czyszczenia butów. Dbałość o szczegóły zadziwi Cię. Będziesz nawet spać na perfekcyjnej poduszce, którą sam wybrałeś z naszego menu poduszek. Jeżeli interesują Cię spersonalizowane usługi concierge, priority check-in oraz  priority disembarkation, Klasa Concierge  wydaje się oczywistym wyborem.

 

 

Klasa  Concierge

Przestronne kwatery, wraz ze specjalnymi przywilejami, takimi jak np.  priority check-in, spersonalizowane usługi Concierge, preferencje czasowe w głównej jadalni i restauracjach specjalnych, ulepszona obsługa pokoju, wieczorne przekąski, pluszowe szlafroki Frette®oraz weranda z miejscami do wypoczynku.

 

Klasa Concierge dla niepełnosprawnych

Przestronne kwatery dla niepełnosprawnych, wraz ze specjalnymi przywilejami, takimi jak np. priority check-in, spersonalizowane usługi Concierge, preferencje czasowe w  jadalni głównej i restauracjach specjalnych, ulepszona obsługa pokoju, wieczorne przekąski, pluszowe szlafroki Frette ® oraz weranda z miejscami do wypoczynku.

Kabiny z werandą

 

Prywatne sanktuaria, gdzie można cieszyć się zarówno przestrzenią wewnątrz, jak i na zewnątrz. Proponujemy relaks w przestronnym salonie lub wyjście z kabiny, by na świeżym powietrzu delektować się poranną kawą czy kontemplować widok zachodzącego słońca.

 

 

Kabina z werandą Family

Zdecydowanie największa kabina z werandą – dużo przestrzeni  dla Ciebie i Twojej rodziny.

 

Kabina z werandą

Przestronne kabiny znajdujące się na całym statku – każda ze swoją prywatną werandą.

Kabina z werandą dla niepełnosprawnych

Kabiny dla niepełnosprawnych mają taki sam układ jak kabiny AquaClass. Dzięki olbrzymim drzwiom na werandę (sięgającym od podłogi aż po sufit) zyskasz maksymalny widok na ocean.

Kabiny z widokiem na ocean

 

 

Kabiny z ogromnymi oknami oraz wygodnym miejscem do siedzenia, gdzie można zrelaksować się po całym dniu.

 

Kabina z widokiem na ocean

Kabiny z oknami oraz miejscem do siedzenia, gdzie można zrelaksować się po całym dniu.

 

Kabina z widokiem na ocean dla niepełnosprawnych

Kabiny z oknami oraz  miejscem do siedzenia, gdzie można zrelaksować się po całym dniu. Dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Kabiny wewnętrzne

 

Przestronna kabina z kanapą i miejscem do siedzenia. Twój drugi dom.

 

 

Kabina wewnętrzna

Przestronna kabina, w tym część wypoczynkowa i telewizor z płaskim ekranem.

 

 

Kabina wewnętrzna dla niepełnosprawnych

Przestronna kabina, w tym część wypoczynkowa i telewizor z płaskim ekranem

 

Niektóre przyszłe rejsy Celebrity Millennium