Napisz do nas info@rccl.pl  |  Znajdź rejs
Celebrity Cruises.pl - luksusowe rejsy wycieczkowe po Morzu Śródziemnym, Karaibach i Alasce

Kabiny

Celebrity Infinity

Ulepszona do standardu klasy Solistce w grudniu 2011, Celebrity Infinity ® oferuje teraz unowocześnione kabiny AquaClass ® oraz miejsce uprzywilejowane  w restauracji  AquaClass ®, Blu, a także szereg zupełnie innych i nowych funkcjonalności na pokładzie.

Apartamenty

 

Nasze przestronne apartamenty sprawią, że Twoje wakacje staną się cudownym doświadczeniem. Zarezerwuj ten rodzaj kabiny i skorzystaj ze specjalnych przywilejów oraz dużej ilości udogodnień, w tym  usługi lokaja w stylu europejskim.

Apartament Penthouse

Podczas pobytu w jednym z naszych apartamentów Penthouse, będziesz cieszyć się luksusem usługi lokaja w stylu europejskim. Usługa ta obejmuje pomoc przy rozpakowaniu oraz pakowaniu. Ponadto: lunch i kolacje w apartamencie, popołudniową herbatę, wieczorne zakąski i bezpłatne espresso oraz cappuccino z Café al Bacio, podawane w apartamencie. Jesteśmy pewni, że będziesz zachwycony z ogromu przestrzeni  oraz wszystkich udogodnień takich jak np.  kredens oraz dwa interaktywne audio-wizualne systemy rozrywki.

Apartament Royal

Podczas pobytu w apartamencie Royal zakosztujesz luksusu usługi lokaja w stylu europejskim. Obejmuje ona pomoc przy rozpakowaniu oraz pakowaniu. Ponadto:  lunch i kolacje w apartamencie, popołudniową herbatę. wieczorne zakąski i bezpłatne espresso i cappuccino z Café al Bacio, podawane w apartamencie, oddzielny salon i jadalnię oraz taras z jacuzzi, a także komfortowe miejsca do siedzenia w salonie.

Apartament Celebrity

Podczas pobytu w apartamencie Celebrity zakosztujesz luksusu usługi lokaja w stylu europejskim. Obejmuje ona pomoc przy rozpakowaniu oraz pakowaniu. Ponadto: lunch i kolacje w apartamencie, popołudniową herbatę, wieczorne zakąski i bezpłatne espresso oraz cappuccino z Café al Bacio, podawane w apartamencie.

Apartament Sky

Podczas pobytu w apartamencie Sky zakosztujesz luksusu usługi lokaja w stylu europejskim. Obejmuje ona pomoc przy rozpakowaniu oraz pakowaniu. Ponadto: lunch i kolacje w apartamencie, popołudniową herbatę, wieczorne zakąski i bezpłatne espresso oraz cappuccino z Café al Bacio, podawane w apartamencie.

Apartament Sky dla niepełnosprawnych

Te przestronne apartamenty przystosowane dla osób niepełnosprawnych przekształcą Twój rejs wakacyjny w  doświadczenie zupełnie niecodzienne. Będziesz korzystać ze specjalnych przywilejów oraz licznych udogodnień, w tym z usługi lokaja w  stylu europejskim przez dwadzieścia cztery godziny na dobę.

Kabiny AquaClass ®

 

Apartamenty te oferują, poza niezapomnianymi chwilami spędzonymi w samym apartamencie,  usługi spa oraz uprzywilejowane miejsca w eleganckiej restauracji Blu. Apartamenty te zapewniają nieograniczony dostęp do AquaSpa ® Persian Garden, jak również szereg innych dodatków. Jeśli kochasz spa, nie znajdziesz lepszej oferty wakacyjnej.

 

 

AquaClass®

Kabiny AquaClass ® nie tylko pozwolą Ci oderwać się od rzeczywistości, ale także zapewniają nieograniczony dostęp do wielu udogodnień AquaSpa ®.

 

 

Apartamenty AquaClass® dla niepełnosprawnych

Kabiny AquaClass ® dla niepełnosprawnych nie tylko pozwolą Ci oderwać się od rzeczywistości, ale także zapewniają nieograniczony dostęp do wielu udogodnień AquaSpa ®.

Klasa  Concierge

 

 

Zaprojektowane z myślą o podróżniku, dla którego idealnym miejscem są kabiny z werandą,  gdzie niewielkie szczegóły sprawiają wielką różnicę. Delektuj się drobnymi niespodziankami, takimi jak np. świeże bukiety kwiatów, spersonalizowane artykuły biurowe oraz bezpłatna usługa czyszczenia butów. Dbałość o szczegóły zadziwi Cię. Będziesz nawet spać na perfekcyjnej poduszce, którą sam wybrałeś z naszego menu poduszek. Jeżeli interesują Cię spersonalizowane usługi concierge, priority check-in oraz  priority disembarkation, Klasa Concierge  wydaje się oczywistym wyborem.

 

 

Klasa  Concierge

Przestronne kwatery, wraz ze specjalnymi przywilejami, takimi jak np.  priority check-in, spersonalizowane usługi Concierge, preferencje czasowe w głównej jadalni i restauracjach specjalnych, ulepszona obsługa pokoju, wieczorne przekąski, pluszowe szlafroki Frette®oraz weranda z miejscami do wypoczynku.

 

Klasa Concierge dla niepełnosprawnych

Przestronne kwatery dla niepełnosprawnych, wraz ze specjalnymi przywilejami, takimi jak np. priority check-in, spersonalizowane usługi Concierge, preferencje czasowe w  jadalni głównej i restauracjach specjalnych, ulepszona obsługa pokoju, wieczorne przekąski, pluszowe szlafroki Frette ® oraz weranda z miejscami do wypoczynku.

Kabiny z werandą

 

Prywatne sanktuaria, gdzie można cieszyć się zarówno przestrzenią wewnątrz, jak i na zewnątrz. Proponujemy relaks w przestronnym salonie lub wyjście z kabiny, by na świeżym powietrzu delektować się poranną kawą czy kontemplować widok zachodzącego słońca.

 

 

Kabina z werandą Family

Zdecydowanie największa kabina z werandą – dużo przestrzeni  dla Ciebie i Twojej rodziny.

 

Kabina z werandą

Przestronne kabiny znajdujące się na całym statku – każda ze swoją prywatną werandą.

Kabina z werandą dla niepełnosprawnych

Kabiny dla niepełnosprawnych mają taki sam układ jak kabiny AquaClass. Dzięki olbrzymim drzwiom na werandę (sięgającym od podłogi aż po sufit) zyskasz maksymalny widok na ocean.

Kabiny z widokiem na ocean

 

 

Kabiny z ogromnymi oknami oraz wygodnym miejscem do siedzenia, gdzie można zrelaksować się po całym dniu.

 

Kabina z widokiem na ocean

Kabiny z oknami oraz miejscem do siedzenia, gdzie można zrelaksować się po całym dniu.

 

Kabina z widokiem na ocean dla niepełnosprawnych

Kabiny z oknami oraz  miejscem do siedzenia, gdzie można zrelaksować się po całym dniu. Dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Kabiny wewnętrzne

 

Przestronna kabina z kanapą i miejscem do siedzenia. Twój drugi dom.

 

 

Kabina wewnętrzna

Przestronna kabina, w tym część wypoczynkowa i telewizor z płaskim ekranem.

 

 

Kabina wewnętrzna dla niepełnosprawnych

Przestronna kabina, w tym część wypoczynkowa i telewizor z płaskim ekranem

 

Niektóre przyszłe rejsy Celebrity Summit

 

Zarezerwuj rejs

Luksusowe rejsy wycieczkowe Celebrity

Wakacje to nie czas na kompromisy. Wakacje to czas, by otoczyć się rzeczami niezwykłymi. Nasze statki tworzone są przez czołowych architektów, projektantów wnętrz i słynnych architektów krajobrazu. Dzięki temu jesteśmy lepsi od hoteli na lądzie. Od dwupiętrowej wieży wina po nowe, niezwykłe apartamenty AquaClass®, otoczy Cię wysmakowany styl i luksus. Rejsy wycieczkowe na statkach Celebrity to coś, czego nie możesz przegapić!