Celebrity Cruises.pl - luksusowe rejsy wycieczkowe po Morzu Śródziemnym, Karaibach i Alasce

Najnowszy statek klasy Beyond!

Przedstawiamy Celebrity Beyond, trzeci z kolei statek z naszej rewolucyjnej serii Edge, który dołączył do floty Celebrity Cruises w kwietniu 2022 roku. Jego dłuższy, wyższy i bardziej elegancki profil pozwolił na zaprojektowanie większej liczby apartamentów i kajut, większej przestrzeni  The Retreat, większego Resort Deck i więcej restauracji, barów i salonów. Celebrity Beyond przenosi naszą innowacyjną konstrukcję skierowaną na zewnątrz dalej niż kiedykolwiek, tworząc jeszcze bliższe połączenie między Tobą, morzem i każdym ekscytującym miejscem na horyzoncie. Odpręż się w powiększonych przestrzeniach na świeżym powietrzu. Delektuj się wyśmienitą kuchnią, która może konkurować ze wszystkim, co znajdziesz na lądzie. I odkryj jeszcze więcej sposobów na relaks i odnowę.

 

Simone Bilesamerykańska gimnastyczka,19-krotna mistrzyni świata i siedmiokrotna medalistka olimpijska, dodała do swojej utytułowanej kariery kolejny bardzo szczególny tytuł – została matką chrzestną Celebrity Beyond SM, najbardziej oczekiwanego statku roku w branży.

Przecierający szlaki statek zyskuje pionierskiego lidera. Kapitan Kate McCue, została pierwszą kobietą kapitanem statku wycieczkowego w Ameryce, przejmując stery Celebrity BeyondSM, trzeciego statku z naszej przełomowej serii Edge®. Dynamiczny i wielokrotnie odznaczony kapitan wprowadzi nas w nową erę luksusowych podróży statkiem wspomagany przez  wymarzony zespół, w tym wielokrotnie nagradzaną projektantkę Kelly Hoppen, CBE, a także ambasadora podróży Edge Series, Nate’a Berkusa, Globalnego Ambasadora Kulinarnego  szefa kuchni Daniela Bouluda oraz doradcę ds. dobrego samopoczucia znaną amerykańską aktorkę Gwyneth Paltrow.

Kilka faktów o Celebrity Beyond

Maksymalna liczba osób: 3937
Tonaż: 130 ton
Data wodowania:  31 marca 2021
Długość: 306 m
Szerokość: 39 m
Zanurzenie: 8.3 m
Prędkość rejsu: 22 węzły

Najważniejsze atrakcje

Styl stworzony przez wybitnych architektów i projektantów wnętrz, pieczołowita dbałość o detale wielokrotnie nagradzana kuchnia oraz uważna i taktowna obsługa to gwarancja niezapomnianych przeżyć.

Witaj w miejscu, w którym możesz doświadczyć wszystkich rzeczy, których tak długo Ci brakowało. Dopiero teraz te rzeczy są jeszcze lepsze, niż sobie wyobrażałeś. To miejsce, w którym możliwości są tak nieskończone, jak widoki. Gdzie możesz całkowicie się wyłączyć, by ponownie połączyć się ze sobą i ze światem. To miejsce to Celebrity Beyond.

 

Chociaż projektanci statku Beyond SM postawili sobie za cel ponowne zdefiniowanie luksusowych podróży, to nie byłby on kompletny bez wizjonerskich przestrzeni, które sprawiają, że nasze statki z serii Edge® same w sobie stanowią cel  podróży.

Typowe atrakcje znane z poprzednich statków klasy Edge:

Magic Carpet

Wyjątkowe miejsce, które dzięki inspiracji latającym dywanem, zmienia swoje położenie, funkcję a nawet nastrój podczas każdego dnia rejsu. To pierwsza na świecie samonośna, pływająca platforma, poruszająca się po zewnętrznej części statku na wysokości 13 pięter nad poziomem morza. Można go ustawić na pokładach 5 i 14, gdzie służy jako restauracja lub bar. W specjalne dni wspina się na pokład 16 na ekskluzywne brunche i kolacje „na krawędzi”.

Na samym szczycie statku aż do pokładu 14, Magic Carpet staje się oszałamiającym przedłużeniem głównego basenu, podczas gdy na pokładzie 5 służy jako miejsce do spożywania posiłków na świeżym powietrzu. Na dole pokładu 2 Magiczny Dywan staje się dogodnym miejscem dotarcia na ląd. Z zapierającymi dech w piersiach widokami, rewelacyjnie zaopatrzonym barem, miejscem na koncerty na żywo oraz tańce, stanowi cel sam w sobie.

Solarium 

Ulubione przez naszych gości miejsce ciszy i spokoju zyskało jeszcze więcej uroku, dzięki futurystycznej dekoracji, która swoim kształtem, kolorem i ruchem przypomina łagodne fale morskie i pozwala naszym gościom na pełny relaks.

Rooftop Garden 

Zaprojektowany z myślą o rozbudzeniu w naszych gościach wewnętrznego dziecka, jest pełen niespodziewanych atrakcji, zarówno w dzień, jak i nocą. Dzięki wspaniałemu nagłośnieniu, będziesz miał wrażenie, że to nasze rzeźby – drzewa grają dla Ciebie muzykę na żywo. Będziesz miał możliwość rozegrania partii szachów na naszej gigantycznej planszy albo obejrzeć film podczas pysznego posiłku w naszym kinie plenerowym A Taste of Film. To miejsce gdzie możesz rozbudzić swoją wyobraźnię.

Resort Deck 

Otwarta przestrzeń oferująca naszym gościom możliwość połączenia morskiej podróży z aktywnością fizyczną, od asymetrycznego basenu, poprzez ścieżkę joggingową, po inspirowany placem zabaw dla dzieci Rooftop Gardens. Pokład Resort Deck jest pierwszym tego typu miejscem na jakimkolwiek statku, a może i na świecie.

Pool Deck 

Oferuje wyjątkowe, dające mnóstwo prywatności kabany z przepięknym widokiem na morze. Ponadto wznoszące się na wysokość drugiego piętra wyjątkowe martini jacuzzi, rząd leżaków na linii brzegowej basenu, które pozwalają chłodząc się w wodzie wygrzewać zarazem na słońcu, wspaniały basen oraz Pool Bar, nad którym króluje abstrakcyjna dekoracja złożona z samych luster. To asymetryczna konstrukcja służąca jednemu celowi – wypoczynkowi.

Retreat Lounge

Prywatny salonik dla gości w klasie Suite, a także dla członków Captain’s Club Zenith. Ten luksusowy klub oferuje telewizor z dużym ekranem, czytelnie zaopatrzone w czasopisma, gazety i książki, a także śniadanie kontynentalne. Bezpłatne napoje przed kolacją i przekąski typu tapas serwowane są codziennie od 17:00 do 20:00. Dedykowany konsjerż może pomóc w zorganizowaniu specjalnych posiłków, wycieczek na brzeg, a nawet obsłużyć zapytania dotyczące różnych portów.

The Destination Gateway 

To wielofunkcyjne miejsce, niemalże jak portal, służący jako ekskluzywny łącznik między statkiem a lądem, biuro do zamawiania wycieczek oraz centrum pomocy w organizacji życia na statku.

Edge Launches 

Prosto z The Destination Gateway goście mają możliwość korzystania z super wygodnych i super nowoczesnych łodzi motorowych, z pełną klimatyzacją, większą przestrzenią oraz dużymi oknami, które gwarantują przepiękne widoki. Wszystko po to, by niezwykła elegancja, jaką odznaczają się nasze statki, nie opuszczała gości ani na krok.

Grand Plaza

To majestatyczne, otwarte, trzypiętrowe miejsce inspirowane włoskimi placami i ożywczą energią wszystkich, którzy spotykają się, aby zasmakować dobrego życia. Miejsce naszych niesamowitych restauracji specjalistycznych, wraz z naszym popularnym barem Martini, Café al Bacio i nową kawiarnią Grand Plaza, Grand Plaza jest najlepszym miejscem spotkań na statku.

Eden

Nawiązująca do rajskiego ogrodu trzypiętrowa przestrzeń łącząca w sobie naturę z designem. Została tak zaprojektowana by w pięknej scenerii doświadczyli Państwo pokazów kulinarnych z muzyką i sztuką na żywo. Eden pobudza wszystkie pięć zmysłów: smak, wzrok, dźwięk, zapach i dotyk. Każdy pobyt w Edenie jest inny, ale zawsze goście czują się tu jak w raju.

The Resort Deck

To otwarta przestrzeń stwarzająca możliwość połączenia morskiej przygody ze sportem i wypoczynkiem. Ścieżka joggingowa, wanny z hydromasażem i widokiem na ocean, instalacje artystyczne, galeria otaczająca basen stwarzają jedyny w swoim rodzaju klimat. Pokład wypoczynkowy z asymetrycznym, na nowo zaprojektowanym tarasem basenowym skierowanym na zewnątrz, który sprawia, że ​​centralnym punktem są rozległe widoki na ocean i krajobrazy, solarium, sanktuarium tylko dla dorosłych, i ogród na dachu, który jest jak ukryty park kieszonkowy w tętniącej życiem dzielnicy miasta – który akurat znajduje się wiele mil na morzu. Resort Deck nie przypomina żadnej innej przestrzeni na świeżym powietrzu na wodzie  ani gdziekolwiek indziej na ziemi.

Celebrity NFT at Sea

Wraz z początkiem 2021 roku artyści, celebryci, influencerzy i sportowcy zaczęli wydawać swoje prace połączone z ich wirtualnymi odpowiednikami NFT. Kupujący dostrzegają w nich wyjątkowy produkt o wartości kolekcjonerskiej, który wraz z upływem lat mógłby zyskać na wartości.

Celebrity zawsze był w czołówce innowacji. To wyróżnia nasze statki i doświadczenia, które zapewniamy naszym gościom. Teraz znajdujemy się na czele cyfrowej rewolucji prowadzącej nas do Metaverse. Pierwsza kolekcja NFT At Sea to kolejny krok w łączeniu ludzi z całego świata poprzez wciągające wrażenia.

Dla upamiętnienia powstania nowego statku Linia Celebrity Cruises i artysta wizualny Rubem Robierb nawiązali współpracę,  debiutując na morzu, aby upamiętnić przybycie Celebrity Beyond.

Najnowszy statek z naszej rewolucyjnej serii Edge, Celebrity Beyond℠, to nasz pierwszy statek, na którym można zobaczyć „Peacemakers Blue Sky” światowej sławy artysty Rubema Robierba, oszałamiającą cyfrową grafikę NFT inspirowaną ogólnoświatowymi protestami na rzecz sprawiedliwości społecznej. Pasażerowie mogą również partycypować  w tworzeniu tej niezwykłej kolekcji poprzez nabycie jednego z pięciu dodatkowych NFTs.

Le Voyage

Światowej sławy szef kuchni Daniel Boulud, nasz Globalny Ambasador Kulinarny, stworzył swoją pierwszą popisową restaurację na morzu. Smaki inspirowane kuchniami świata, które umieścił w swoim menu, przeniosą Cię do miejsc, które je zainspirowały.

SUNSET BAR

Otwarte morze jest jednym z najbardziej relaksujących i odmładzających miejsc, w jakich możesz być, i w pełni to wykorzystaliśmy tworząc przeprojektowany i prawie dwukrotnie większy tarasowy bar. Zlokalizowany na rufie oferuje niesamowite widoki na morze, tworząc idealne tło dla wizji projektanta Nata Berkusa. Przy współpracy z Tomem Wrightem z WKK, architektem który stoi za wieloma inżynierskimi rozwiązaniami, które umożliwiły powstanie naszej serii Edge, Nat stworzył szykowną, inspirowaną stylem marokańskim oazę, która może tylko przypominać współczesną Casablankę. I to jest idealne, ponieważ w momencie, gdy wejdziesz przez wejście zakryte pergolą, będziesz wiedział, że to początek pięknej przyjaźni z jednym z najgorętszych miejsc na morzu.


Czym wyróżnia się Celebrity Beyond?

  • Powiększonym obszarem The Resort.

Nowy basen w strefie The Retreat Area jest jednym z najdłuższych na morzu. Obszar „The Resort” nadal jest wyposażony w pojedynczy, ogromny basen o długości 25 metrów i dwa jacuzzi ze szkła „martini”. Projekt pozostaje asymetryczny, z różnymi poziomami siedzeń, wszystkie zwrócone są w stronę oceanu, aby uzyskać piękny widok nie tylko od strony basenu. Pokład z basenem ma 40% więcej miejsca niż jego siostrzane statki, co daje jeszcze bardziej otwarty charakter. To kolejny sposób, w jaki projektanci starali się, aby goście czuli się jeszcze bardziej związani z morzem.

 

  • Dwupiętrowy obszar The Retreat

Nowy rozbudowany obszar The Retreat ma wydzielony salon i dwupiętrowy taras zapewniając wygodny dostęp do basenu, baru i wygodnych leżaków do wyłącznej dyspozycji gości apartamentów.

  • Celebrity dodała również kilka nowych typów kabin.

Jednymi z najbardziej imponujących są unikalne dwupiętrowe wille Edge Villas z prywatnymi małymi basenami lub Iconic Suites kabiny z pokładami z widokiem na wodę.

  • Bardziej przestronny Grand Plaza

Martini Bar i Atrium zostały znacznie powiększone. Główny hol lub atrium na statku nadaje cały ton wrażeniom na pokładzie. To tam ludzie gromadzą się wieczorami posłuchać muzyki na żywo i nowych wrażeń. Bardzo popularny bar Martini i dużą rzeźbę LED za nim. Grand Plaza został rozbudowany, popularny bar Martini duża rzeźba LED pozostały, ale bar powiększono na pełny okrągły z żyrandolem LED.

 

  • Nowy rozszerzony projekt Rooftop Garden

Ogród na dachu został ulepszony, i stał się jeszcze bardziej atrakcyjny dla gości. Z restauracją, mnóstwem wygodnych miejsc do siedzenia oraz różnymi roślinami i rzeźbami, jest to popularne miejsce na statku wśród pasażerów. W Beyond jest o 20% większy niż Edge i Apex i ma dwa wspornikowe baseny, które rozciągają się nad wodą. Ponadto dodano nowe osłony przed wiatrem i spoilery, które pomogą zredukować porywy w tym obszarze. To doskonałe miejsce na przekąskę, koktajl, a nawet obejrzenie filmu.

  • Nowa restauracja Le Voyage

Specjalistyczna restauracja, stworzona przez światowej sławy Daniela Bouluda, oferuje dania kuchni światowej. Restauracja ma również niepowtarzalny wygląd, z kameralnymi „kokonami” do siedzenia z dużą ilością warstw światła tworzących dynamiczną głębię.

Wszystko to i wiele więcej, sprawia, że statek Celebrity Beyond to najlepsze miejsce na świecie!

KABINY

APARTAMENT AQUA CLASS SKY

Wellnes to podstawa naszej filozofii, oferując wszystkim gościom niezapomniane doświadczenia w naszych kabinach AquaClass, teraz dodaliśmy do tej kategorii  apartamenty. Doskonale zaprojektowany apartament AquaClass® Sky Suite, oferuje połączenie dobrego samopoczucia, rozległych widoków i intymnego luksusu. Te duże apartamenty wyposażone są w łóżko typu king-size z firmowym  materacem CashmereTM, pościelą eXhale® oraz przestronną, prywatną werandę. W podzielonej łazience znajduje się duża wanna z hydromasażem oraz prysznic. Jako gość apartamentu AquaClassSky będziesz również cieszyć się długą listą starannie dobranych udogodnień, łącząc najlepsze cechy AquaClass z dostępem do The Retreat. Kabina: 30 m² i weranda:7 m2.

APARTAMENTY CELEBRITY

Dwupokojowe apartamenty mają dużą powierzchnię mieszkalną z panoramicznymi oknami od podłogi do sufitu, prywatną werandę i główną sypialnię z łóżkiem typu king-size z firmowym  materacem CashmereTM, pościelą eXhale® . Kabina: ok.37 m² Weranda: ok. 9 m2.


APARTAMENTY SKY

Doskonale zaprojektowany Sky Suite oferuje mieszankę rozległych widoków i intymnego luksusu. Te duże apartamenty wyposażone są w łóżko typu king-size z firmowym  materacem CashmereTM, pościelą eXhale® i przestronną, prywatną werandę. W podzielonej łazience znajduje się duża wanna z hydromasażem oraz prysznic. Kabina: ok. 28 m² Weranda: ok. 7m2.

APARTAMENTY EDGE VILLAS

Sześć dwupiętrowych luksusowych rezydencji to pierwsze tego typu zakwaterowanie w naszej flocie. Każda oferuje przestronne 88 metrów kwadratowych dwupoziomowego splendoru, a także jedną sypialnię i dwie łazienki — idealne dla maksymalnie czterech osób. W tych prywatnych willach z widokiem na ocean, przestrzeń mieszkalna wewnątrz i na zewnątrz, jest idealnie połączona, z dwupiętrowymi oknami, które wychodzą na taras i mały prywatny basen oferując niesamowite widoki. Bezpośredni dostęp do The Retreat Sundeck. Kabina: ok.69 m2 i weranda ok.20m2.

APARTAMENT TYPU PENTHOUSE

Luksusowy apartament z główną sypialnią, łazienką i garderobą, salonem/jadalnią, sypialnią i łazienką gościnną, tarasem i prywatną wanną z hydromasażem sprawi, że poczujesz się jak w niebie a dopilnuje tego osobisty steward. Kabina: ok. 128 m2 i weranda: 18 m2.

APARTAMENT ROYAL

Zrelaksuj się w luksusowej, przestronnej części jadalnej z panoramicznymi oknami od podłogi do sufitu, głównej sypialni z pościelą Celebrity’seXhale z luksusowym łóżkiem typu king-size  z firmowym  materacem CashmereTM, pościelą eXhale® , głównej łazience z dużą wanną, oddzielnym prysznicem i podwójną umywalką oraz przestronną prywatną werandą. Bez względu na to, gdzie jesteś w tym apartamencie, będziesz cieszyć się wspaniałymi widokami na morze. Kabina: ok. 64 m² i weranda:ok. 7m2.

APARTAMENT SKY

Doskonale zaprojektowany Sky Suite oferuje mieszankę rozległych widoków i intymnego luksusu. Te duże apartamenty wyposażone są w łóżko typu king-size z firmowym  materacem CashmereTM, pościelą eXhale® i przestronną, prywatną werandę. W podzielonej łazience znajduje się duża wanna z hydromasażem z prysznicem. Kabina: ok. 21 m² Weranda: ok. 7 m2.

APARTAMENT ICONIC

Usytuowane wysoko nad mostkiem kapitańskim wszystkie nowe apartamenty oferują panoramiczne widoki od przodu do tyłu. Ponad 230 m2 powierzchni wewnątrz i na zewnątrz, Iconic Suites są również najbardziej luksusowymi i największymi kabinami w naszej flocie. Kabina: ok.176 m² i weranda: ok. 64 m2.