Celebrity Cruises.pl - luksusowe rejsy wycieczkowe po Morzu Śródziemnym, Karaibach i Alasce

Pierwszy raz? Wskazówki i informacje

Jak się przygotować do życia na morzu? To proste

Twój pierwszy rejs wakacyjny

Wyobraź sobie statek wycieczkowy jako przepiękny pływający kurort. I od tego zacznijmy. Co chciałbyś zrobić? Wolisz leżeć na plaży czy poznawać historię okolicy? Czy ma to być romantyczny rejs czy wyprawa rodzinna? Czy masz swoją ulubioną porę w roku na podróże? Teraz możesz zacząć planować;  nasza wyszukiwarka  pozwoli Ci odnaleźć idealną ofertę wakacyjną.

Zanim zarezerwujesz rejs, zadaj sobie kilka pytań.
Po pierwsze: Gdzie chciałbyś się udać? Chcesz odwiedzić Europę, Alaskę? Czy może jakieś cieplejsze miejsce?
Po drugie: Gdzie chciałbyś podróżować? O jakiej porze roku? W jakim miesiącu?  W jakimś szczególnym tygodniu?
Po trzecie: Który statek chciałbyś poznać?

Zobacz nasze Statki >

Wybierz kabinę

Teraz pomyśl o tym, kto będzie z Tobą podróżował.  Ile osób? W jakim wieku? Będą spędzać mało czasu w kabinie? Czy są typem ludzi, którzy wolą oddać się ulubionej lekturze na swojej prywatnej werandzie?  Czy możepotrzebujesz  lokaja, który zajmie się wszystkimi szczegółami, gdy  zarezerwujesz apartament?
To tylko kilka pytań, które pomogą Ci wybrać właściwą kabinę.

Obejrzyj Kabiny >

Co chciałbyś robić podczas rejsu?

Rezerwacja dokonana.  Wiesz już, gdzie się udajesz, z kim oraz na pokładzie jakiego statku. Teraz zajmijmy się Tobą. Zarezerwuj teraz kilka innych rzeczy jak np. wycieczka lądowa lub wycieczka po brzegu.  Możesz również dokonać rezerwacji kulinarnych np. Restauracje Specjalne, Pakiety Napojów oraz terminy w Spa.  Wskazówka eksperta: lepiej dokonać wcześniejszej rezerwacji, bo później może nie być miejsca.

Ciągle coś się dzieje podczas wakacji  z Celebrity Cruise. Od podwieczorków z szampanem , poprzez  lekcje językowe Rosetta Stone® aż do zabaw i gier.  Dostępne są również wszelkie formy rozrywki zaczynając od pokazów w stylu Broadway, filmów aż po muzykę na żywo. A to tylko kilka przykładów. Na pokładzie otrzymasz codzienny harmonogram “Celebrity Today”, wypełniony zaplanowanymi wydarzeniami na cały dzień i wieczór.