Celebrity Cruises.pl - luksusowe rejsy wycieczkowe po Morzu Śródziemnym, Karaibach i Alasce

Odkryj nowe miejsca

Podróż morska to także nutka tajemniczości

Wydłuż swoje wakacje i odkryj więcej

Cruisetour to specjalny pakiet wakacyjny łączący rejs Celebrity z wycieczką na lądzie. Dla tych, którzy mają nieco więcej czasu, wycieczka ta może mieć miejsce przed lub po rejsie. Najwspanialsza rzecz dotycząca Cruisetour jest taka, że dzięki niemu masz możliwość poznania jeszcze większej ilości wspaniałych miejsc w okolicy i wciąż korzystać z najwyższego poziomu usług, z którego znany jest Celebrity. Podsumowując są to wakacje wykorzystane do granic. Na morzu i na lądzie. Np. na rejsie po Alasce, po przybyciu do  Seward, można wybrać się na zorganizowaną przez Cruisetour wycieczkę do Fairbanks  lub udać się  w góry do parku narodowego Denali  czy  zwiedzić kopalnię złota El Dorado..

Nurkowanie z płaszczkami.  To zabawne. Niektóre rzeczy zapamiętuje się na zawsze.

W każdym porcie oferujemy inne dodatkowe wycieczki lądowe lub wycieczki po brzegu.  Oferujemy wycieczki typu przygodowego, wycieczki skupiające się na jednym typie aktywności, wycieczki typowo wypoczynkowe, a nawet prywatne podróże ze swoim osobistym kierowcą. Innymi słowy. Każdy znajdzie tu coś dla siebie łącznie z nic nierobieniem  i leżeniem na plaży.

Wakacje zawsze wydają się  za krótkie

Kto nie chciałby choć trochę przedłużyć sobie wakacji? Dzięki pakietowi Sea & StaySM , możesz przedłużyć swoją podróż – o jedną, dwie lub trzy noce spędzone w hotelu kurortowym przed lub po zakończeniu rejsu. Lub przed i po rejsie. To wspaniały sposób, aby nacieszyć się zarówno przebywaniem na lądzie, jak i na morzu.

Otwieranie się na nowe miejsca

Nie ma nic bardziej ekscytującego niż moment, kiedy statek Celebrity przypływa do nowego miejsca. Mamy nagle tak wiele do odkrycia. Pójdziesz na zakupy? Na zwiedzanie? A może siądziesz  w  kawiarence i spędzisz wieczór obserwując innych ludzi?  Wybierz się na jedną z naszych wycieczek na brzeg i zobacz, że przygotowaliśmy  dla Ciebie to, co najlepsze, najchętniej odwiedzane miejsca, w najlepiej zaplanowanym  czasie, abyś mógł powrócić na statek punktualnie.

Rejs Celebrity do Paryża?

Kiedy ludzie myślą o rejsach, zazwyczaj myślą o portach, w których statek się zatrzymuje. Jednakże Celebrity oferuje wyprawy, które sięgają daleko poza port i okolicę.  Nasza wycieczka “Taste of Paris” to nie tylko wycieczka krajoznawcza. To również Twój czas, aby wypróbować legendarną francuską kuchnię, pójść na zakupy po pamiątki lub odwiedzić wspaniałe muzeum.