Celebrity Cruises.pl - luksusowe rejsy wycieczkowe po Morzu Śródziemnym, Karaibach i Alasce

Dlaczego właśnie Celebrity

Rejsy kontra wakacje na lądzie

Dlaczego miałbyś wybrać rejs? Istnieje wiele powodów  ku temu.  Jedyne, co musisz zrobić to spakować się i rozpakować. Nie musisz zajmować się transportem. Mamy tutaj specjalistów, którzy zajmą się wszystkim. Na statku znajdziesz wszystkie rodzaje zajęć zaczynając od nauki nowego kroku tanecznego, poprzez naukę gotowania, a kończąc na najnowszych wskazówkach dotyczących korzystania z urządzenia iPad®, lub czytaniu książki, którą chciałeś w końcu zacząć.

W każdym porcie dostępne są różne rodzaje wycieczek. Jedyne, co musisz zrobić to wybrać. Zwiedzanie. Zakupy. Plażowanie. Odkrywanie winnic. Wszystko zależy od Ciebie.
Możesz wybierać spośród 12 różnych restauracji zwykłych kawiarni, jak i miejsc dla największych smakoszy. I nigdy nie będziesz jadł tej samej rzeczy dwa razy.
Wieczorami będziesz miał szeroki wybór form rozrywki  np. produkcje inspirowane przez Vegas, West End i Broadway, kameralna muzyka na żywo czy pokazy dmuchania szkła
Moglibyśmy jeszcze długo tak wymieniać, ale chyba już wiesz, o co chodzi.

Pozwól nam zadbać o Ciebie w każdym szczególe

Rzecz, z której Celebrity słynie najbardziej to poziom naszej obsługi – obsługi niezwykle intuicyjnej  i charakteryzującej się dbałością o każdy szczegół. Schłodzone ręczniki po dniu spędzonym na plaży? Proszę bardzo. Twój ulubiony drink podany, gdy zasiadasz do obiadu? Proszę bardzo. Dzięki jednemu członkowi załogi przypadającemu na dwóch gości nasz personal może szczycić się tym, że zna wszystkie Twoje potrzeby jeszcze zanim zdasz sobie z nich sprawę.

Płyniemy tam, dokąd chcesz

Myślisz, że statki wycieczkowe pływają głównie po Karaibach?  Podróżujemy do wielu  z najbardziej interesujących miejsc na świecie  np. Buenos Aires, Argentyna, Hong Kong, Chiny, Sydney, Australia, Alaska , oraz Santorini, Grecja Co jest w tym najlepszego? Możesz zobaczyć tak wiele rozpakowując się zaledwie raz.

Kuchnia, która zabierze Cię w kulinarną podróż

Na każdym statku Celebrity, poza Restauracją Główną , znajduję się aż do 12 różnych restauracji do wyboru – w tym nasze Restauracje Specjalne. Stek po włosku? Pikantne naleśniki? Azjatycka mieszanka? Oraz danie, które można najlepiej opisać jako “niezwykle niecodzienne?” Wszystkie nasze karty menu zostały sporządzone przez naszego Szefa Kuchni – Jacquesa Van Stadena wyróżnionego nagrodą James’a Beard’a Różnorodność oraz jakość nie mają porównania.  Spróbuj potraw takich jak Sushi Lollipops, Cioppino, Mushroom Crusted Rack of Colorado Lamb czy Bistecca Tartare. A to zaledwie kilka z możliwości.

Udaj się tam, dokąd chcesz. Rób to, na co masz ochotę

Niektórzy sądzą, że w momencie, gdy decydujesz się na rejs wszystko jest już z góry  zaplanowane. W rzeczywistości jest dokładnie na odwrót.  To Ty decydujesz dokąd chcesz się udać.  Możesz robić wszystko i decydować o wszystkim lub nie robić zupełnie nic. Wszystko zależy od Ciebie.  Jako, że oferujemy tradycyjne oraz ruchome godziny posiłków Celebiry Select możesz zdecydować także o której chcesz jeść.  To w końcu Twoje wakacje.  A naszym celem jest sprawienie, aby były to wakacje Twojego życia.

Przestronne pomieszczenia. Dbałość o najmniejsze szczegóły

Ze swojej prywatnej werandy, swojego prywatnego raju, spojrzysz na świat z zupełnie innej perspektywy.    U początku naszych wspaniale wyposażonych kabin  były “Celebrity’s Leading Ladies.” Dzięki nim odnajdziesz specjalne dodatki w całej kabinie – łącznie z indywidualnym oświetleniem do czytania, miejscem pod łóżkiem na walizki, modułowymi szafami na różne rodzaje odzieży, a nawet  bardzo wygodny pędzel do golenia pod prysznicem.