Celebrity Cruises.pl - luksusowe rejsy wycieczkowe po Morzu Śródziemnym, Karaibach i Alasce

Zajęcia podczas rejsu Celebrity

Życie na ziemi nagle wyda się strasznie nudne

To idealny czas, aby nauczyć się jak kręcić wspaniałe filmy wakacyjne

Na niemalże wszystkich naszych statkach znajduje się Celebrity iLoungeSM, stylowa kawiarenka internetowa oraz autoryzowany punkt Apple Reseller. Możesz tutaj sprawdzić swój mail, wydrukować karty pokładowe oraz wiele innych.  Naucz się, jak wydobyć najwięcej z najmodniejszych gadżetów takich jak  iPhone, iPad oraz MacBook Pro®. Możesz także wziąć udział w warsztatach iPhoto, iMovie lub iWeb i powrócić z wakacji obeznany w nowoczesnych technologiach.

Pójdź na spinning, a następnie masaż gorącymi kamieniami

Jeśli jesteś zainteresowany zajęciami sportowymi oraz fitness, mamy do zaoferowania spinning, jogę, programy rzeźbienia ciała boot camp oraz osobistego trenera fitnessu. To tylko kilka z możliwości.  Jako nagrodę za sumiennne wykonanie  treningu, możesz spędzić trochę czasu w AquaSpa®, jednym z najbardziej luksusowych spa na morzu. Wykonuje się tam najbardziej pożądane zabiegi znane na całym świecie.  AquaSpa oferuje wszystkie rodzaje zabiegów od masaży aż po detoks i pielęgnację paznokci.

Studiowanie wina. Nauka nigdy nie była przyjemniejsza

Czy wiedziałeś, że waga Twojego wina powinna równać się wadze Twojego jedzenia?  Brzmi dziwnie? Nic w tym dziwnego. Nie ma lepszego sposobu na naukę, niż kosztowanie wina wraz z różnymi potrawami jak np. sery, oliwki a nawet czekoladowe ciasteczka. Zostaniesz poinstruowany przez naszych wykwalifikowanych sommelierów. Tak, czekoladowe ciasteczka i wino. Widzisz, już masz na co czekać.

Prawdziwy trawnik. Krykiet. Na morzu. Więcej niż się spodziewałeś?

Wyśmienicie.  Kto by pomyślał, że będziesz stał na prawdziwej trawie po środku oceanu? Może krykiet to nie jest Twoja ulubiona gra, ale możesz spróbować golfa albo zupełnie zapomnieć o sportach i bawić się muzyką na żywo przy zapierających dech w piersiach widokach.

Noce będą tak samo ekscytujące jak dni

Od pokazów w stylu Vegas, Broadway oraz West End, poprzez interaktywne imprezy tematyczne aż do naszego kasyna. Masz tak wiele możliwości do wyboru. Są również inne zajęcia, w których możesz uczestniczyć jak np. nauka tańca, i oczywiście, zakupy. Bez względu na to, co lubisz znajdziesz wiele wspaniałych możliwości spędzenia czasu, które będą i zabawne, i niezwykle interesujące.