Napisz do nas info@rccl.pl  |  Znajdź rejs
Celebrity Cruises.pl - luksusowe rejsy wycieczkowe po Morzu Śródziemnym, Karaibach i Alasce

Zabawa

Wykorzystaj swoje wakacje do granic, bo naprawdę warto.

Jeśli lubisz się dobrze bawić, to mamy dla Ciebie przygotowany cały arsenał zajęć. Nie będziesz się nudził nawet przez chwilę, a Twój duch współzawodnictwa będzie cały czas pobudzony.

Siatkówka wodna

Ochłodź się w basenie podczas emocjonującego meczu siatkówki. To ulubiony sport załogi Celebrity!

Konkursy “ciekawostki”

Teraz masz szanse wyśmienicie się bawić jednocześnie sprawdzając swoją wiedzę na przeróżne tematy w naszych nowoczesnych i interaktywnych konkursach. Wybór jest naprawdę szeroki: codzienne konkursy Daily Trivia, gry Games Shows i turnieje Trivia Tournaments.

Gry na trawie Lawn Club

Dołącz do jednej z towarzyskich gier takich jak krokiet lub bocce.

Gry wideo

Sprawdź się w kręglach, tenisie, boksie lub warcabach na konsoli Xbox 360 Kinect®.

Sporty

Odśwież sobie zasady gry w koszykówkę, ping-ponga lub golfa. A  następnie dołącz do naszych przezabawnych zawodów.

Dancing with the Stripes

Uczestnicy tańczą z oficerami statku rywalizując w w kolejnych eliminacjach tańcząc przy różnych rodzajach muzyki oraz muzyce na żywo.
Sędziowie głosują na najlepsze pary, aż zostanie wyłoniony zwycięzca.

Niezwykłe zajęcia oraz warsztaty CelebrityLIfe różnią się w zależności od statku. Bardziej szczegółowe informacje można uzyskać na pokładzie danego statku. Za niektóre wybrane zajęcia lub warsztaty obowiązuje minimalna opłata.

Zarezerwuj rejs

Luksusowe rejsy wycieczkowe Celebrity

Wakacje to nie czas na kompromisy. Wakacje to czas, by otoczyć się rzeczami niezwykłymi. Nasze statki tworzone są przez czołowych architektów, projektantów wnętrz i słynnych architektów krajobrazu. Dzięki temu jesteśmy lepsi od hoteli na lądzie. Od dwupiętrowej wieży wina po nowe, niezwykłe apartamenty AquaClass®, otoczy Cię wysmakowany styl i luksus. Rejsy wycieczkowe na statkach Celebrity to coś, czego nie możesz przegapić!