Napisz do nas info@rccl.pl  |  Znajdź rejs
Celebrity Cruises.pl - luksusowe rejsy wycieczkowe po Morzu Śródziemnym, Karaibach i Alasce

Smak

Skosztuj obietnicy wyśmienitych wakacji.

Jeśli lubisz dobre jedzenie, wino oraz wódkę  – mamy dla Ciebie specjalny zestaw zajęć, które na pewno pokochasz. Przekonaj się, jak może wyglądać życie na morzu.

Konkurs gotowania szefów kuchni

Oglądaj naszych kucharzy, którzy wraz z pomocą gości prezentują swoje umiejętności kulinarne walcząc o tytuł najlepszego kucharza – przynajmniej tego jednego  dnia.

Riedel® Comparative Wine Crystal Workshop

Delektując się winem odkryj różnicę, jaką dają kieliszki Riedel.

Mixology 101

Odkryj nowy trend sztuki barmańskiej inspirowany przez samego szefa kuchni.

Food & Wine Pairing

Podczas tego warsztatu dowiesz się, jak  dzięki odpowiedniemu połączeniu wina i jedzenia można stworzyć niezwykłe doznania smakowe, które są nieporównywalne do smaku samego wina, czy samego jedzenia. Poznaj podstawy odpowiedniego łączenia jedzenia z winem oraz interakcje między nimi, wypróbowując ich różne kombinacje.

Niezwykłe zajęcia oraz warsztaty CelebrityLife różnią się w zależności od statku. Bardziej szczegółowe informacje można uzyskać na pokładzie danego statku. Za niektóre wybrane zajęcia lub warsztaty obowiązuje minimalna opłata.

Zarezerwuj rejs

Luksusowe rejsy wycieczkowe Celebrity

Wakacje to nie czas na kompromisy. Wakacje to czas, by otoczyć się rzeczami niezwykłymi. Nasze statki tworzone są przez czołowych architektów, projektantów wnętrz i słynnych architektów krajobrazu. Dzięki temu jesteśmy lepsi od hoteli na lądzie. Od dwupiętrowej wieży wina po nowe, niezwykłe apartamenty AquaClass®, otoczy Cię wysmakowany styl i luksus. Rejsy wycieczkowe na statkach Celebrity to coś, czego nie możesz przegapić!