Celebrity Cruises.pl - luksusowe rejsy wycieczkowe po Morzu Śródziemnym, Karaibach i Alasce

Programy dla najmłodszych

Twoje dzieci pomyślą, że ten rejs został zorganizowany specjalnie dla nich.

Niezwykłe doświadczenia z rejsu Celebrity nie dotyczą tylko dorosłych. Bardzo wiele rzeczy zostało tu stworzonych specjalnie z myślą o najmłodszych.

Wszystkie programy dostosowane są do poszczególnych grup wiekowych i nadzorowane przez doświadczonych pracowników. Dzieci na pokładzie Celebrity to dzieci szczęśliwe, zainteresowane i maksymalnie zabawione.

Bardziej szczegółowe informacje otrzymasz, gdy tylko wejdziesz na pokład. Poniżej znajdziesz tylko najważniejsze informacje.

Programy dla  naszych najmłodszych podróżnych są dostępne przez cały rok od 9 rano lub na pół godziny przed przypłynięciem do portu w przypadku rodziców korzystających z wycieczek nabrzeżnych Celebrity Cruises Shore Excursions przed godz. 9 rano.
Nasz program dla najmłodszych skierowany jest do 5 różnych grup wiekowych:

Toddler Time – poniżej 3 roku życia
Shipmates – pomiędzy 3-5 rokiem życia
Cadets – pomiędzy 6-8 rokiem życia
Ensigns– pomiędzy 9-11 rokiem życia
Teens – pomiędzy 12-17 rokiem życia

Toddler Time dla dzieci poniżej 3 roku życia

Toddler time pozwala dzieciom i rodzicom na interakcje z innymi dziećmi  w tym samym wieku. Personal Fun Factory zapewnia zabawki odpowiednie dla danej grupy wiekowej, w tym interaktywne zabawki LeapFrog®.
Zgodnie z regulacjami i standardami USPH,  Celebrity wyposażony jest w przewijaki z wanienką oraz zwilżone chusteczki dla niemowląt. Dzieci uczestniczące  w zabawach muszę potrafić korzystać z nocnika. Jeśli tego nie potrafią, możesz im towarzyszyć podczas zabawy.

Fun Factory dla dzieci w wieku 3-11

Tutaj zaczyna się zabawa. Miejsce przeznaczone specjalnie dla najmłodszych podróżników codziennie od 9 do 22.
Fun Factory to centrum rozrywki, w którym znajdziesz najnowocześniejsze urządzenia do gier oraz najnowsze i najlepsze gry. Młodzi podróżni mają szansę brać udział w ekscytujących grach, sporcie, rękodziełach, karaoke, poszukiwaniu skarbów, zabawach tematycznych, filmach i wielu innych.

ShipmatesSM (w wieku 3-5 lat):

Wszystkie zajęcia i zabawy mają miejsce w Fun Factory.
Uczestniczy muszą mieć co najmniej 3 lata, umieć samodzielnie załatwiać potrzeby fizjologicznie i nie korzystać z pieluszek jeśli mają brać udział w programach Fun Factory.
Nie przewiduje się odstępstw od powyższego.

CadetsSM (w wieku 6-8 lat):

Zajęcia oraz zabawy mają miejsce w Fun Factory.
Sprawdź nasz program, aby poznać więcej szczegółów.
Dzieci muszą być zapisane/wypisane z programu przez dorosłego powyżej 18 roku życia, który zna hasło dziecka.

EnsignsSM (w wieku 9-11):

Zajęcia mają miejsce głównie w Fun Factory, ale często wykorzystywane są też inne miejsca na statku.
Sprawdź nasz program, aby poznać więcej szczegółów.
Dzieci same zapisują się do bezpłatnych programów do godz. 22 chyba, że rodzice nie wyrazili na to zgody przy wypełnianiu formularza Parental Consent Form.
Po godz. 22 dzieci mogą zapisywać się tylko w obecności osoby dorosłej.

X-Club Teen Entertainment

Dla młodzieży Celebrity oferuje świetne miejsce do tenisa lub innych aktywności, najnowocześniejsze konsole do gier oraz najnowsze gry, sporty a nawet wieczory taneczne tylko dla nastolatków. Wszystkie zajęcia są organizowane oraz nadzorowane przez nasz personel Youth Councelors. Wszystkie są naprawdę fajne.

Introducing NerdelTM program zdrowego żywienia i fitness dla dzieci

Celebrity współpracuje z firmą The NerdelTM aby pomóc edukować dzieci na temat zdrowego odżywiania, aktywności fizycznej… w śmieszny i zabawny sposób. Firma ta została założona przez zespół lekarzy, dietetyków, szefów kuchni i ekspertów fitness, aby podjąć kwestie takie jak otyłość wśród dzieci, głód, sprawność fizyczna oraz zdrowie najmłodszych. Nerdel, obcy z planety Zendel, jest naturalnej wielkości postacią, która będzie zabawiać najmłodszych podczas spektakli na żywo, zajęć muzycznych, czytania książek oraz robienia innych zabawnych rzeczy mających na celu przekazanie dzieciom bezcennej wiedzy dotyczącej wyborów żywieniowych, czy znaczenia podjęcia wysiłku fizycznego. ShipmatesSM  w wieku 3-5 oraz CadetsSM w wieku 6-8 poznają sztukę lalkarstwa oraz organizowania spektakli. Słodkie, śmieszne i zabawne? Tak, ale “Walka ze śmieciowym jedzeniem to przecież jego misja!”

Potrzeby specjalne

Posiadamy ograniczoną ilość pagerów do Twojej dyspozycji na pokładzie. Są przeznaczone dla rodziców dzieci niepełnosprawnych lub wymagających szczególnej opieki.

Opieka nad dziećmi

Rodzice, korzystajcie z wolnego wieczoru. Skorzystajcie z naszych usług opieki nad dziećmi, zarówno w Fun Factory oraz w poszczególnych kabinach.Za opłatą 6 dolarów za godzinę za dziecko, dzieci w wieku 3-11 mogą uczestniczyć w imprezie Afternoon Party od północy do godz. 2 podczas dni spędzonych w porcie oraz/i imprezie wieczornej Slumber Party od 22do 1w nocy. .Za opłatą 19 dolarów za godzinę, aż do 3 dzieci w tej samej rodzinie, rodzice mogą wynająć prywatną opiekę nad dziećmi w kabinie, w zależności od dostępności. Dzieci muszą mieć  co najmniej 12 miesięcy, aby mogły pozostać w kabinie pod opieką naszego personelu. Prosimy o rezerwację z 24-godzinnym wyprzedzeniem.

Program Fun Factory Youth Program oferuje dodatkowe usługi dla rodzin, gdy statek przebywa w porcie lub podczas wieczorów,
Wszystkie usługi zaznaczone gwiazdką dostępne są po zapisaniu:

Lunch Party*:

W dni spędzone w porcie w godzinach 0-2.
Dzieci będą żywić się wraz z ich personelem Youth Staff przy Lido Deck, a następnie rozpoczną się wieczorne zajęcie.
Wymagana jest wcześniejsza rejestracja przed godz. 11.15

Dinner Party*:

Każdego wieczoru od 17-19.
Dzieci zaczynają w Fun Factory od 17-18, następnie jedzą wraz ze swoim personelem Youth Staff o 18 przy Lido Deck, a następnie przechodzą do zajęć wieczornych.
Wymagana jest wcześniejsza rejestracja przed godz. 17.45.
W trakcie rejsu lub jeśli rejs zacznie się przed 17 przyjęcie Dinner Party jest bezpłatne.

Slumber Party*:

Każdego wieczoru od 22-1.
Dzieci w wieku 3-11 lat mogą leżakować bądź bawić się w zależności od potrzeb,
Slumber Party kończy się dokładnie o 1 w nocy.
Po godz. 1, zostanie od razu naliczona oplata za opóźnienie w wysokości $25 za godzinę.

Usługi wymienione powyżej dostępne są za minimalną opłatę $6 za godzinę za dziecko. Po upływie pierwszej godziny, opłata za następną zostanie naliczona po 10 minutach. Nie obowiązują żadne opłaty dla dzieci zapisanych do programu VIP. Poza sezonem rodzice muszą rejestrować dzieci na przyjęcia nie później niż do godz. 22 dnia wcześniejszego.

Prywatna opieka nad dziećmi w kabinie

Prywatna opieka nad dziećmi w kabinie jest dostępna dla dzieci powyżej 12 m-ca życia za minimalną opłatę $19 (do trójki dzieci w tej samej rodzinie). Rezerwacje należy dokonywać z 24-godzinnym wyprzedzeniem za pośrednictwem Guest Relations. Dostępność usługi jest ograniczona i zależy od kolejności zgłoszeń.

Przepustki dla dzieci

Przepustka V.I.P to niezwykła szansa dla Twojego dziecka na skorzystanie z nieograniczonego dostępu do wszystkich zajęć.
Jednorazowa przepustka V.I.P oferuje rodzinom ponad 40% zniżkę przy opłatach za indywidualne przyjęcia Lunch, Dinner oraz Slumber Party. Dodatkowo, dzieci posiadające przepustkę V.I.P. będą mieć wyłączny dostęp do torby z gadżetami w Fun Factory oraz ekskluzywnych dodatkowych zajęć w Fun Factory jak np. wycieczka po statku “od drugiej strony”. Obowiązuje dodatkowa opłata za wykupienie przepustki V.I.P.

Uwagi

Z basenów mogą korzystać wyłącznie dzieci umiejące samodzielnie załatwiać potrzeby fizjologiczne.
Ze specjalnych obiektów dla młodzieży oraz zajęć korzystać mogą tylko dzieci (co mniej 3 letnie) umiejące samodzielnie załatwiać potrzeby fizjologiczne. W przeciwnym wypadku muszą być w obecności rodzica. Nie przewiduje się wyjątków.
Zachęcamy do wypożyczania zabawek dla jeszcze większej rozrywki Waszych dzieci.
LeapFrog to znak towarowy LeapFrog Enterprises, Inc.

Niezwykłe zajęcia CelebrityLIfe różnią się w zależności od statku. Bardziej szczegółowe informacje można uzyskać na pokładzie danego statku. Za niektóre wybrane zajęcia lub warsztaty obowiązuje minimalna opłata.