Napisz do nas info@rccl.pl  |  Znajdź rejs
Celebrity Cruises.pl - luksusowe rejsy wycieczkowe po Morzu Śródziemnym, Karaibach i Alasce

Ożywienie

Ożyw swój dobrobyt spokojem albo dawką energii. Albo jednym i drugim.

Jeśli lubisz wszystko to, co związane ze zdrowiem i odnową biologiczną, to mamy dla Ciebie cały zestaw zabiegów i zajęć, które ożywią i odmłodzą Cię – na zewnątrz i od środka.

Tour de Cycle®

Pójdź na wspaniały trening jednocześnie wspierając fundację Lance’a Armstronga LIVESTRONG®  do walki z rakiem.

Seminarium Acupuncture Seminar

Dowiedź się, jak akupunktura może poprawić Twoje zdrowie oraz wpłynąć na długowieczność poprzez wykorzystanie starożytnej chińskiej medycyny alternatywnej. Bezpiecznie, bezboleśnie, skutecznie.

Zajęcia z jogi

Przekrocz swoje granice i poszerz horyzonty dzięki pouczającym lekcjom jogi na wszystkich poziomach zaawansowania. Skoncentruj się na  postawie, ruchu oraz technikach oddychania, aby złagodzić stres i wzmocnić mięśnie.

Seminarium Restore Your Youthful Skin Seminar

Poznaj wiele różnych zabiegów odmładzających dla mężczyzn i kobiet podczas wprowadzenia do zabiegów kosmetycznych Medi-Spa.

Obóz treningowy Body Sculpt

Seria 30-minutowych treningów, na których korzystamy tylko z jednego hantla. Przypuszczalnie spalisz od 500 do 700 kalorii podczas 30-minutowego treningu skupiając się na dużych ruchach złożonych. Każdy trening kończy się bardzo intensywną sesją treningu brzucha.
Do domu wrócisz wraz z plakatem upamiętniającym Twoje treningi.

Zjedz to, nie tamto! Wypij to, nie tamto!

Te przezabawne zajęcia powstały na podstawie bestsellerów Rodale, Inc., wydawcy czasopism Prevention, Men’s Health, Women’s Health i innych. Książka “Eat This, Not That!” była dla nas inspiracją do stworzenia kolejnych zachwycających zajęć.

Niezwykłe zajęcia oraz warsztaty CelebrityLIfe różnią się w zależności od statku. Bardziej szczegółowe informacje można uzyskać na pokładzie danego statku. Za niektóre wybrane zajęcia lub warsztaty obowiązuje minimalna opłata.

Zarezerwuj rejs

Luksusowe rejsy wycieczkowe Celebrity

Wakacje to nie czas na kompromisy. Wakacje to czas, by otoczyć się rzeczami niezwykłymi. Nasze statki tworzone są przez czołowych architektów, projektantów wnętrz i słynnych architektów krajobrazu. Dzięki temu jesteśmy lepsi od hoteli na lądzie. Od dwupiętrowej wieży wina po nowe, niezwykłe apartamenty AquaClass®, otoczy Cię wysmakowany styl i luksus. Rejsy wycieczkowe na statkach Celebrity to coś, czego nie możesz przegapić!