Celebrity Cruises.pl - luksusowe rejsy wycieczkowe po Morzu Śródziemnym, Karaibach i Alasce

Ożywienie

Ożyw swój dobrobyt spokojem albo dawką energii. Albo jednym i drugim.

Jeśli lubisz wszystko to, co związane ze zdrowiem i odnową biologiczną, to mamy dla Ciebie cały zestaw zabiegów i zajęć, które ożywią i odmłodzą Cię – na zewnątrz i od środka.

Tour de Cycle®

Pójdź na wspaniały trening jednocześnie wspierając fundację Lance’a Armstronga LIVESTRONG®  do walki z rakiem.

Seminarium Acupuncture Seminar

Dowiedź się, jak akupunktura może poprawić Twoje zdrowie oraz wpłynąć na długowieczność poprzez wykorzystanie starożytnej chińskiej medycyny alternatywnej. Bezpiecznie, bezboleśnie, skutecznie.

Zajęcia z jogi

Przekrocz swoje granice i poszerz horyzonty dzięki pouczającym lekcjom jogi na wszystkich poziomach zaawansowania. Skoncentruj się na  postawie, ruchu oraz technikach oddychania, aby złagodzić stres i wzmocnić mięśnie.

Seminarium Restore Your Youthful Skin Seminar

Poznaj wiele różnych zabiegów odmładzających dla mężczyzn i kobiet podczas wprowadzenia do zabiegów kosmetycznych Medi-Spa.

Obóz treningowy Body Sculpt

Seria 30-minutowych treningów, na których korzystamy tylko z jednego hantla. Przypuszczalnie spalisz od 500 do 700 kalorii podczas 30-minutowego treningu skupiając się na dużych ruchach złożonych. Każdy trening kończy się bardzo intensywną sesją treningu brzucha.
Do domu wrócisz wraz z plakatem upamiętniającym Twoje treningi.

Zjedz to, nie tamto! Wypij to, nie tamto!

Te przezabawne zajęcia powstały na podstawie bestsellerów Rodale, Inc., wydawcy czasopism Prevention, Men’s Health, Women’s Health i innych. Książka “Eat This, Not That!” była dla nas inspiracją do stworzenia kolejnych zachwycających zajęć.

Niezwykłe zajęcia oraz warsztaty CelebrityLIfe różnią się w zależności od statku. Bardziej szczegółowe informacje można uzyskać na pokładzie danego statku. Za niektóre wybrane zajęcia lub warsztaty obowiązuje minimalna opłata.