Celebrity Cruises.pl - luksusowe rejsy wycieczkowe po Morzu Śródziemnym, Karaibach i Alasce

Nauka

Naucz się czegoś nowego i odkyj siebie na nowo.

Jeśli lubisz ożywiać swoje szare komórki i jednocześnie świetnie się przy tym bawić, możesz odkryć cały zestaw różnych zajęć i warsztatów mających na celu zaspokojenie Twojej ciekawości i głodu wiedzy.

Seria Beyond the Podium Speaker wraz ze specjalnymi gośćmi Smithsonian Journeys Speakers

Poszerz swoje horyzonty dzięki ekscytującym prezentacjom ekspertów na pokładzie każdego statku Celebrity. Mieliśmy przyjemność goszczenia mówców ze  Smithsonian Journeys na każdym rejsie w 2012 roku (Ziemia Święta, rejs transatlantycki, Bermudy, Hawaje, Kanada/Nowa Anglia, Kanał Panamski oraz wybrane rejsy po Karaibach).

Seria Let’s Dance

Odkryj swój ukryty talent do salsy, jive’a, tańca towarzyskiego  – a nawet hip hopu.

Lekcje językowe Rosetta Stone

Udoskonal swoje “r” ucząc się hiszpańskiego z programem Rosetta Stone. Lub wybierz z listy inne języki, których chciałbyś się nauczyć.

Program Oceans Ahead Behind the Scenes and Environmental Programming

Ten program tworzą oficerowie naszych statków. Dzięki nim poznasz interesujące i fascynujące fakty od nawigacji statku, poprzez recycling na pokładzie aż po energię słoneczną.

Samodzielna podróż po świecie sztuki na urządzeniu iPad

Na naszych statkach odkryjesz jedne z największych światowych zbiorów sztuki współczesnej wraz z przewodnikami audio oraz interaktywnym przewodnikiem na urządzeniu iPad®.

Zajęcia & Demonstracje Hands-On-Art

Obudź w sobie kreatywną duszę. Art Studio, nowy obiekt na terenie Lawn Club, to dom dwóch mistrzów artystów Master Artist z ArtCenter/South Florida. Na interaktywnych warsztatach i pokazach oni nauczą Cię  jak zrobić biżuterię, szkicować, malować i wiele  więcej.

Niezwykłe zajęcia oraz warsztaty CelebrityLIfe różnią się w zależności od statku. Bardziej szczegółowe informacje można uzyskać na pokładzie danego statku. Za niektóre wybrane zajęcia lub warsztaty obowiązuje minimalna opłata.