Celebrity Cruises.pl - luksusowe rejsy wycieczkowe po Morzu Śródziemnym, Karaibach i Alasce

Tuscan Grille

Celebracja odważnych smaków.

Przyjaźni kelnerzy sprawiają, że obsługa jest zarówno spersonalizowana, jak i profesjonalna. A jedzenie? To tradycyjny styl i regionalny smak Włoch, współczesne wpływy i obfitość posiłków. To wszystko jest tylko częścią bogatego charakteru Tuscan Grille.

Opcja dostępna na Celebrity Eclipse®, Celebrity Solstice®, Celebrity SilhouetteSM, Celebrity Constellation®, Celebrity EquinoxSM, Celebrity ReflectionSM

Inspiracja

Chcieliśmy stworzyć miejsce, które będzie połączeniem stylu rustykalnego z nowoczesnymi, minimalistycznymi elementami. Znajdziesz tutaj wiele zarówno kobiecych, jak i męskich akcentów, a wszystkie  są eleganckie, a jednocześnie  proste.

“Chodziło o to, aby stworzyć miejsce o rustykalnym stylu, ale złagodzić go nieco współczesnymi, minimalistycznymi elementami jak np. kociołek emaliowany w kolorze czerwonego Ferrari,” mówi nasz Chef Master. “To jest styl wytwornego kowboja.”

Kuchnia

Wołowina jest tutaj naturalnie główną atrakcją.Nasze steki (z mięsa ze zwierząt karmionych kukurydzą oraz zatwierdzonego przez USDA Choice) to perfekcyjne mięso o marmurkowej strukturze, miękkie i soczyste.  Kotlety cielęce z kością oraz kremowa polenta z parmezanem to specjalność, której nie znajdziesz gdzie indziej. Łosoś i okoń morski podawane są prosto z grilla. Makarony, takie jak, Linguine Alfredo wzbogacone są  dużą ilością białego wina,  czosnkowym sosem śmietanowym, kurczakiem,  chrupiącą pancettą (włoskim boczkiem) oraz pietruszką włoską.

Praktyczne wskazówki

Rozpocznij swą uczę od talerza przystawek ze świeżo pokrojoną szynką  prosciutto.

Rozległy wybór win włoskich.

Zakończ swój posiłek czekoladowym fondue wraz z pysznym limoncello (likierem cytrynowym).

Jadalnia z najpiękniejszym widokiem na morze.

Przy stole dostępna również sałatka Caesar.

Zapytaj o posiłek Wine Connoisseur (konesera win).

Podawane posiłki: lunch, obiad

Styl jedzenia: Italian Steakhouse

Ubiór: smart casual

Koszt: dodatkowe $30 od osoby