Celebrity Cruises.pl - luksusowe rejsy wycieczkowe po Morzu Śródziemnym, Karaibach i Alasce

SS United States

Prawdziwy luksus. Bez pozorów.

Restauracja SS United States to miejsce, gdzie znajdziesz oryginalne dekoracje ze  szkła piaskowanego zabrane z liniowca o tej samej nazwie podczas jego rozbiórki. Ponadto są tutaj także inne pamiątki z  SS United States, w tym pełnoskalowy model liniowca oraz oryginalna porcelana, a także karta menu z tamtych czasów.

Opcja dostępna na:

Celebrity Infinity®

Inspiracja

Szanujemy  morską historię. Jednym z sekretów prędkości SS United States było innowacyjne wykorzystanie lekkiego aluminium wszędzie, gdzie było to możliwe.Został on zbudowany niemal w całości z materiałów ognioodpornych lub niepalnych, aby był bezpieczny, lekki i szybki. Dlatego właśnie w naszej restauracji SS United States nie ma zasłon ani żadnego innego “delikatnego” wystroju zupełnie tak, jak to było na prawdziwym liniowcu.

Kuchnia

Celem jest idealne połączenie smaków i podanie dania w sposób artystyczny. Zawsze dobieramy składniki najwyższej jakości, jak  krajowe przegrzebki, złowione przez nurków. Choć bliżej nam do tradycji niż innowacji, to jednak sporo czasu poświęcamy na niecodzienny sposób przedstawiania posiłków.  Murano Lobster, ogon homara w płonącym  koniaku ze świeżą bazylią,  boczek wędzony z dodatkiem drzewa jabłoni i musztardowy krem Dijon są przygotowywane wprost przed Tobą.

Praktyczne wskazówki

Zapraszamy gości powyżej 12 roku życia.

Nie przegap Champagne High Tea (podwieczorku z szampanem).

Odkryj nasze menu  Five Senses Menu (Menu Pięciu Zmysłów): sześć dań zaprezentowanych w menu degustacyjnym, z perfekcyjnie dobrane z winem tak, aby rozbudzić wszystkie Twoje zmysły.

Delektuj się serami regionalnymi wraz z perfekcyjnie dobranym winem Porto.

Możesz delektować się jedzeniem serwowanym na  zastawach firmy Rosenthal oraz w kieliszkach firmy Riedel® crystal.

Twój sommelier zapozna Cię z listą dostępnych win.

Podawane posiłki: obiad

Styl jedzenia: francuski

Ubiór: smart casual

Koszt: dodatkowe $40 od osoby

Co oferujemy

Wszystkie karty menu podkreślają współczesne elementy wmieszane w klasyczną kuchnię francuską. Chef de Rang, znany również jako Assistant Head Waiter odpowiedzialny za obsługę, w tym przygotowanie stołu, ubrany jest w dopasowany garnitur, nie smoking. Commis de Rang, który pomaga Chef de Rang  nie obrazi się jeśli nie przyjmiesz np. podawanego właśnie dania z serem.  Wszyscy są autentycznie zainteresowani tym, aby stworzyć specjalne doświadczenie kulinarne dla Ciebie.

Jedzenie to bez wątpienia punkt kulminacyjny wieczoru, ale nie jest ono jego jedyną atrakcją. Wystrój, kuchnia, atmosfera i obsługa we wszystkich naszych Restauracjach Signature podkreślają nasz komfortowo wyrafinowany styl tworząc wieczór, którego nigdy nie zapomnisz.