Napisz do nas info@rccl.pl  |  Znajdź rejs
Celebrity Cruises.pl - luksusowe rejsy wycieczkowe po Morzu Śródziemnym, Karaibach i Alasce

Silk Harvest

Odrobina egzotyki w połyskującym blasku czerwieni i złota.

Pierwsza restauracja azjatycka we flocie Celebrity. Harvest Silk zabierze Cię w podróż na Daleki Wschód oferując autentyczną azjatycką gościnność perfekcyjnie połączoną z kuchnią chińską, japońską, tajską oraz wietnamską. Tutaj można cieszyć się rodzinnym posiłkiem w ciepłej i przyjaznej atmosferze.

Opcja dostępna na Celebrity Solstice®, Celebrity EquinoxSM

Inspiracja

Celem było stworzenie naturalnego, relaksującego i zarazem przyjemnego wystroju. W Silk Harverst chodzi o to, żebyś się poczuł ciepło i rodzinnie.Neonowe oznakowanie Tokio i Szanghaju zainspirowało projektanta RTKL do połączenia jasnych odcieni współczesnej kultury azjatyckiej ze stonowanymi odcieniami starożytnej Azji. Wiśniowo-czerwona skóra na krzesłach o czarnych konturach przykuje Twoją uwagę, a spokojne odcienie złota i brązu stonują atmosferę.

Kuchnia

Silk Harvest to autentyczne doświadczenie i, jak zawsze, nacisk na niezrównaną świeżość i jakość. Nasz kucharz sushi przygotuje nigiri w momencie, gdy je tylko zamówisz, a następnie na stół trafią posiłki w stylu rodzinnym. Kelnerzy, wszyscy pochodzący z krajów azjatyckich, byli zachwyceni, że mogą pracować w restauracji, która zajmuje się kuchnią, przy której oni sami dorastali.

Praktyczne wskazówki

Wypróbuj naszą kolekcję Sake.

Nie przegap bananów w karmelu na deser.

Solstice Roll to nasza specjalność sushi.

Specjalny ukłon od naszych pracowników podczas pierwszego otwarcia restauracji to forma powitania.

Podawane posiłki: obiad

Styl jedzenia: azjatycki

Ubiór: smart casual

Koszt: dodatkowe $25 od osoby

Zarezerwuj rejs

Luksusowe rejsy wycieczkowe Celebrity

Wakacje to nie czas na kompromisy. Wakacje to czas, by otoczyć się rzeczami niezwykłymi. Nasze statki tworzone są przez czołowych architektów, projektantów wnętrz i słynnych architektów krajobrazu. Dzięki temu jesteśmy lepsi od hoteli na lądzie. Od dwupiętrowej wieży wina po nowe, niezwykłe apartamenty AquaClass®, otoczy Cię wysmakowany styl i luksus. Rejsy wycieczkowe na statkach Celebrity to coś, czego nie możesz przegapić!