Celebrity Cruises.pl - luksusowe rejsy wycieczkowe po Morzu Śródziemnym, Karaibach i Alasce

Room Service

Bezpłatne 24-godzinne wyżywienie w kabinie.

Czujesz się przyjemnie ospały po całym dniu kajakowania, robienia zakupów, grania w golfa czy może po tym popołudniu spędzonym spokojnie nad powieścią? Nieważne z jakiego powodu chcesz pozostać w kabinie. Celebrity oferuje Ci bezpłatną 24-godzinną opcje dostawy jedzenia do kabiny.

Dodatki specjalne na zamówienie

O zachodzie słońca wznieś toast butelką szampana. Po prostu poproś o karty menu od lokaja lub opiekuna Stateroom Attendant. Obowiązują dodatkowe koszty.

Najważniejszy posiłek dnia

Dlaczego nie delektować się śniadaniem podanym na Twojej własnej werandzie? Poranne posiłki zawierają opcję Continental lub Full Breakfast (na żądanie). Sprawdź plakietkę informacyjną, aby poznać godziny podawania posiłków.

Nienaganna obsługa

Co sprawia, że obsługa Celebrity jest tak wyjątkowa? Lorenzo Davidoiu – menadżer sieci restauracji mówi:
„Gościnność jest naszą domeną. Cały czas sięgamy po nowe inspiracje. Nasz zespół jest cały czas prowadzony przez ducha gościnności. Robimy wszystko, aby zapewnić Ci luksusowe i relaksujące wakacje. Relacja, jaka nawiązuje się pomiędzy naszym zespołem, a gośćmi jest wyjątkowa, bo wszyscy nasi pracownicy są wyjątkowo sympatyczni i szczerze zainteresowani swoimi gośćmi. Mamy w istocie najlepszą załogę na morzu.”

Dominique Gamba, menadżerka restauracji podróżnych, mówi:
„Nasi kelnerzy starają się odczytać wszystkie drobne sygnały, aby przewidzieć Twoje kulinarne potrzeby i pragnienia. Czasem wiedzą, czego Ci potrzeba zanim zdasz sobie z tego sprawę. W ten właśnie sposób pozwalamy Ci możliwie najlepiej wykorzystać Twoje dni urlopu. Wielu z naszych kelnerów pracuje tutaj od lat. Jesteśmy jak rodzina. Ci sami goście powracają i szukają swoich ulubionych pracowników.”