Celebrity Cruises.pl - luksusowe rejsy wycieczkowe po Morzu Śródziemnym, Karaibach i Alasce

Restauracja główna

Serce kulinariów Celebrity. To miejsce zupełnie wyjątkowe oraz obsługa niemająca sobie równych.

Restauracja główna to serce naszej kulinarnej oferty. Jesteśmy dumni, iż możemy zaprezentować nieporównywalne bogactwo możliwości każdego wieczoru. Pracując dosłownie 24 godziny na dobę, nasi kucharze podają artystycznie wyglądające dania, w których każdy najmniejszy element znajduje się w idealnym miejscu.

Opcja dostępna na:

Celebrity Eclipse®, Celebrity EquinoxSM, Celebrity SilhouetteSM, Celebrity Solstice®, Celebrity ReflectionSM, Celebrity Constellation®, Celebrity Infinity®, Celebrity Millennium®, Celebrity Summit®, Celebrity Century®, Celebrity Xpedition®

Inspiracja

Poczucie bliskości. Bliskość relacji. Gościnna i jednocześnie wyrafinowana restauracja. Szeroki wybór dań przygotowanych przez szefa kuchni wyróżnionego nagrodą Jamesa Bearda. To było inspiracją do stworzenia Restauracji Głównej.

Kuchnia

Przestronna i współczesna restauracja główna oferuje 29 wykwintnych potraw, z których większość jest zmieniana każdego dnia, aby dać Ci możliwie najbogatszy wybór klasycznych i współczesnych dań.  A nasza obsługa przeszła już do legendy.

Praktyczne wskazówki

Wielu ludzi woli klasyczne menu, podczas gdy inni marzą o tym, aby rozbudzić swoje podniebienia nowymi i różnorodnymi doświadczeniami kulinarnymi. Dla niektórych, doskonały wieczór to po prostu kameralny posiłek dla dwóch osób, aby uczcić wyjątkową okazję. Nieraz zauważysz, że nie możesz  doczekać się wieczoru, podczas którego będziesz z fascynacją opowiadać swoim przyjaciołom o niesamowitych przeżyciach minionego dnia. Dlatego też menu naszej restauracji głównej oferuje rozległe możliwości wyboru każdego dnia. Po lewej stronie w menu znajduje się lista ulubionych klasycznych dań Celebrity Classic Favorites, a po prawej stronie   pomysłowe potrawy z całego świata, które wzbudzą w Tobie poczucie odkrywania czegoś nowego. Ta strona zmienia się codziennie.

Podawane posiłki: Wszystkie

Styl jedzenia: Globalny

Ubiór: Zróżnicowany (co najmniej smart casual przez większość dni; strój formalny na formalne wieczory)

Koszt: Bezpłatny

Opcja Traditional Dining

Wolisz jeść co wieczór o tej samej porze? Jeśłi tak, to opcja Traditional Dining będzie dla Ciebie odpowiednia. Po prostu wybierz godziny, w których chciałbyś się stołować (przed rozpoczęciem rejsu), a następnie ciesz się z czasu spędzonego na pokładzie Celebrity.

Opcja Celebrity Select Dining

Opcja Celebrity Select Dining różni się tym, iż godziny posiłków są bardziej elastyczne. Wszystko inne (restauracja główna, zamawianie z tego samego menu oraz ta sama perfekcyjna obsługa) pozostaje bez zmian. Wybierz tę opcję przy dokonywaniu rezerwacji rejsu, a będziesz mógł dokonać rezerwacji posiłków na każdy dzień przed rejsem albo kiedy  będziesz już na pokładzie lub po prostu przyjść do jadalni o dowolnej porze i cieszyć się tutejszym jedzeniem. Rezerwacji Celebrity Select Main Dining można dokonywać przez internet do 4 dni przed rejsem lub będąc na pokładzie przy pomocy Maitre d’. Realizacja tej opcji jest zależna od dostępności. Aby móc korzystać z wyboru Select Dining, napiwki należy opłacać z góry. Jednocześnie w restauracji przebywać mogą grupy nie większe niż 20-osobowe.

Potrzeby Specjalne

W menu znajdziesz również opcje diety dla chorych na serce. Dodatkowo akceptujemy wszelkie specjalne wymagania żywieniowe naszych gości. Specjalny zespól kucharzy odpowiedzialny jest za dania wegetariańskie, wegańskie, koszerne oraz dania dla ludzi z cukrzycą; dostępne są nawet opcje potraw bezglutenowych oraz bez laktozy.
Aby zamówić jedną z powyższych opcji prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny pod numerem telefonu  1-866-592-7225.