Napisz do nas info@rccl.pl  |  Znajdź rejs
Celebrity Cruises.pl - luksusowe rejsy wycieczkowe po Morzu Śródziemnym, Karaibach i Alasce

Qsine

Pozbądź się wszelkich ograniczeń i przygotuj się na doświadczenie niezwykłe - Qsine.

Rozbudź w sobie smakosza podczas tej kulinarnej podróży.

Qsine® oferuje kulinarną podróż. Podróż pełną radości i niespodzianek. Nasz Szef Kuchni (wyróżniony nagrodą James’a Bearda) stworzył Qsine, abyś mógł doświadczyć czegoś zupełnie nowego. Czegoś, czego nie doświadczyłeś ani na morzu, ani na lądzie. Pozostaw wszystkie wspomnienia i wyobrażenia za sobą. Czas spróbować nowych rzeczy i  obudzić Twoje podniebienie. Karty menu dostępne na urządzeniu iPad®  sprawią, iż Twój kulinarny rejs będzie jeszcze bardziej zabawny i interaktywny.

Zarezerwowałeś już Rejs Celebrity?

Aby przejść do swojej rezerwacji, zaloguj się na konto “My Celebrity”.Jeśli nie jesteś jeszcze członkiem “My Celebrity”, możesz zarezerwować opcję main dining wykorzystując swój numer rezerwacji rejsu.

Dokonaj rezerwacji teraz

Opcja dostępna na

Celebrity Eclipse®, Celebrity Infinity®, Celebrity SilhouetteSM, Celebrity Summit®, Celebrity Millennium®, Celebrity ReflectionSM

Wewnątrz Qsine

Inspiracja

Kulinarna podróż. Podróż pełna radości i niespodzianek.

Nieoczekiwane zwroty  w serwowaniu dań znanych I lubianych, zróżnicowane konsystencje, smaki oraz prezentacje dań w jednej chwili pobudzą wszystkie Twoje zmysły.

Praktyczne wskazówki

Karty menu dostępne na urządzeniu iPad.Rezerwacja do 4 dni przed rejsem. A po tych 4 dniach z największą chęcią pomożemy Ci dokonać rezerwacji na pokładzie.

Podawane posiłki

Obiad

Styl jedzenia

Globalny

Ubiór

Swobodny Elegancki

Koszt

Dodatkowy

40 dolarów  od osoby

Pakiet Napojów

Jedna cena.
Żadnych zmartwień.
Najłatwiejszy sposób, aby ulepszyć swoje wakacje to wykupić jeden z pakietów napojów jeszcze przed rozpoczęciem rejsu.

Pakiet Win

Usługa Taste of the Vineyards to prosty i łatwy sposób, aby dokonać wyboru wina na cały rejs.

Zobacz więcej

Qsine – Inspiration

Rozbudź w sobie smakosza podczas tej kulinarnej podróży.
Pozbądź się wszelkich ograniczeń i przygotuj się na niezwykłe doświadczenie – Qsine.

Po pierwsze, nic nie jest podawane na zwykłym talerzu. Każde danie jest artystycznie podane w wyjątkowym naczyniu. Ulubione i znane dania są specjalnie odmienione, aby zapewnić Ci jeszcze bardziej interaktywne i niespodziewane doświadczenie.

Wszystkie posiłki mają jedno określenie – “rozpieszczające podniebienie” jako, że nie ma tutaj podziału na tradycyjne dania, przystawki, zupy czy drugie dania.
Nie ma tutaj kelnerów, ale w zamian są nasi kulinarni przewodnicy Culinary Tour Guides, którzy pomogą Ci  dokonać wyboru  dań na ten wieczór.

Qsine — Cuisine

Nieoczekiwane zwroty  w serwowaniu dań znanych I lubianych, zróżnicowane konsystencje, smaki oraz prezentacje dań w jednej chwili pobudzą wszystkie Twoje zmysły.

Qsine®  to istny roller coaster!
Za każdym razem pryzgotuj się na  coś nowego. Nowe smaki, nowe prezentacje, nowe konsystencje. Coraz szybciej, coraz wolniej. Wszystkie Twoje zmysły zostały rozbudzone.

 

Zarezerwuj rejs

Luksusowe rejsy wycieczkowe Celebrity

Wakacje to nie czas na kompromisy. Wakacje to czas, by otoczyć się rzeczami niezwykłymi. Nasze statki tworzone są przez czołowych architektów, projektantów wnętrz i słynnych architektów krajobrazu. Dzięki temu jesteśmy lepsi od hoteli na lądzie. Od dwupiętrowej wieży wina po nowe, niezwykłe apartamenty AquaClass®, otoczy Cię wysmakowany styl i luksus. Rejsy wycieczkowe na statkach Celebrity to coś, czego nie możesz przegapić!