Celebrity Cruises.pl - luksusowe rejsy wycieczkowe po Morzu Śródziemnym, Karaibach i Alasce

Murano

Prawdziwy luksus. Bez pozorów.

Nienaganna obsługa, klasyczny wystrój, światowej klasy kuchnia i komfortowe wyrafinowanie to codzienna oferta restauracji Murano. Zobacz na własne oczy prezentację homara przy stole oraz wypróbuj regionalne sery w z całego świata lub skorzystaj z szerokiej gamy win amerykańskich i francuskich. Urocza i ponadczasowa. Murano przeniesie Ciebie i Twoje podniebienie na zupełnie inny, nowoczesny i wyrafinowany poziom kulinariów.

Opcja dostępna na:

Celebrity Eclipse®, Celebrity Solstice®, Celebrity Century®, Celebrity SilhouetteSM, Celebrity EquinoxSM and Celebrity ReflectionSM

Inspiracja

Jadanie w każdej  z naszych restauracji Signature z całą pewnością będzie jedną z głównych atrakcji Twojego rejsu. Wyjątkowa atmosfera, wystrój, kuchnia i nienaganna obsługa. Tego nie znajdziesz nigdzie indziej.

Kuchnia

Do tworzenia dań w menu Murano inspiracją są klasyczne francuskie potrawy, a kilka współczesnych elementów dodaje nieco zaskoczenia. Celem jest idealne połączenie smaków i artystyczne podanie. To, co lubimy najbardziej, to przygotowywanie posiłków na żywo, przy Twoim stoliku..

Praktyczne wskazówki

Zapraszamy gości powyżej 12 roku życia.

Nie przegap Champagne High Tea (podwieczorku z szampanem).

Odkryj nasze menu  Five Senses Menu (menu Pięciu Zmysłów): sześć dań zaprezentowanych w menu degustacyjnym, perfekcyjnie sparowanych z winem tak, aby rozbudzić wszystkie Twoje zmysły.

Delektuj się serami regionalnymi wraz z perfekcyjnie dobranym winem Porto.

Możesz delektować się jedzeniem serwowanym na  zastawach firmy Rosenthal oraz w kieliszkach firmy Riedel® crystal.

Twój sommelier zapozna Cię z listą dostępnych win.

Podawane posiłki: obiad

Styl jedzenia: francuski

Ubiór: smart casual

Koszt: dodatkowe $40 za osobę

Co oferujemy

Celem jest idealne połączenie smaków i podanie dania w sposób artystyczny. Zawsze dobieramy składniki najwyższej jakości jak np. krajowe przegrzebki, złowione przez nurków. Szczególnie uwielbiamy, gdy oglądasz, jak przygotowujemy dania.”Kluczem są składniki najwyższej jakości i ich prezentacja.

Choć bliżej nam do tradycji niż innowacji, to jednak sporo czasu poświęcamy na niecodzienny sposób przedstawiania posiłków. Na przykład “Murano Lobster – ogon homara w płonącym koniaku ze świeżą bazylią,  boczek wędzony z dodatkiem  drzewa jabłoni i musztardowy krem  Dijon”  są przygotowywane wprost przed Tobą.

Kolejną atrakcją Murano jest menu Five Senses Menu (Menu Pięciu Zmysłów) Sześć dań podanych w menu degustacyjnym, aby rozbudzić wszystkie Twoje zmysły.

Poprzez kuchnię Murano i nasz wyjątkowy dobór win zabieramy Cię w niezwykłą podróż; każde danie podawane jest z perfekcyjnie dobranym winem. Sommelier zapozna Cię z winami z naszej prywatnej Winnicy Wine Cellar, w której znajduje się wiele bardzo rzadkich roczników. Rzadki rocznik to takie wino, które słynie ze swego kunsztu oraz luksusowych właściwości smakowych; każdego roku tylko kilka butelek takiej jakości  wina jest produkowanych i są one natychmiast sprzedawane.