Celebrity Cruises.pl - luksusowe rejsy wycieczkowe po Morzu Śródziemnym, Karaibach i Alasce

Lawn Club Grill

Rozpal swoją kulinarną pasję. Grillowanie na świeżym powietrzu z widokiem na ocean.

Poznaj naszą najnowszą restaurację dostępną tylko na Celebrity SilhouetteSM oraz Celebrity ReflectionSM. Dzięki nowoczesnemu Lawn Club Grill możesz jeszcze bardziej cieszyć się z grillowania na świeżym powietrzu. Główną atrakcją  jest możliwość skorzystania z pomocy  “Grill Master” na Twoim przyjęciu, gdzie szef kuchni Celebrity asystuje w przygotowaniu menu dla Ciebie z użyciem wykonanego na zamówienie wentylowanego grilla.

Opcja dostępna na Celebrity SilhouetteSM, Celebrity ReflectionSM

Inspiracja

Ta jedyna w swoim rodzaju restauracja interaktywna na morzu jest inspirowana fakyem, że wszyscy ludzie na całym świecie lubią grillować.Czy może być coś lepszego niż przeżywanie tego, co jest popularne wśród tak wielu kultur na całym świecie – relaksu na zielonym trawniku otoczonym bezkresem oceanu?

Dzięki połączeniu najwyższej jakości doznań kulinarnych z uczuciem relaksu na najwyższym pokładzie statku, w otoczeniu żywej trawy i chłodnej bryzy, cel Celebrity staje się jasny. Uczcić pasję ludzi do grillowania podczas wymarzonego odpoczynku wakacyjnego.

Kuchnia

Dzięki bezpośredniemu kontaktowi z naszymi kucharzami, to Ty będziesz mistrzem Grill Master. Skorzystaj z doświadczeń z pierwszej ręki, aby  nauczyć się odpowiednich technik grillowania oraz innych przydatnych trików.

Możesz wybrać spośród baru sałatkowego dla smakoszy, pizzy skomponowanej przez Ciebie oraz ponad 12 grillowanych specjałów w tym wołowiny (USDA Choice), drobiu, owoców morza i warzyw. Grill Master- mistrz grillowania spośród pasażerów , który chce zademonstrować swoje umiejętności  lub nauczyć się paru sztuczek otrzymuje bezpłatny fartuch na pamiątkę.

Praktyczne wskazówki

Delektuj się kuflami zimnego piwa, lemoniadą z alkoholem, sangrią oraz winem.

Otwarte w  porze lunchu w wybrane dni. Sprawdź Celebrity Today.

Nie przegap zajęć z grillowania CelebrityLife oraz robienia pizzy dla gości w każdym wieku.

Doskonałe propozycje dla naszych gości o specjalnych potrzebach żywieniowych.

Sprawdź nasz  wielki wybór domowych przypraw, polew oraz posypek.

Nie przegap ciepłego placka jagodowego podawanego z lodami.

Podawane posiłki: obiad

Styl jedzenia: grillowane specjały

Ubiór: smart casual

Koszt: dodatkowe $40 od osoby