Celebrity Cruises.pl - luksusowe rejsy wycieczkowe po Morzu Śródziemnym, Karaibach i Alasce

Usługi i informacje

Ważne informacje na temat naszych Kasyn. Player Credit.

SeaPass®

Wszyscy Goście korzystający z kart SeaPass ® zabezpieczonych kartą kredytową mogą nabyć żetony i kupony  wykorzystywane w kasynie do wartości $ 2000 USD dziennie. Obowiązuje opłata transakcyjna.   Bankomaty oraz  wcześniejsze obciążanie kart kredytowych są również dostępne. Obowiązuje opłata transakcyjna.

Linie kredytowe

Dla graczy szukających wygodnej alternatywy dla gotówki dostępne są linie kredytowe w wysokości $ 10 000 lub więcej. Prosimy o kontakt pod numerem 305-982-2880. Przygotuj następujące informacje: nazwa banku, informacje kontaktowe banku, numer konta bankowego oraz informacje o rejsie (statek, data rejsu oraz numer identyfikacyjny rezerwacji).

Dla jeszcze większej wygodny, umożliwiamy CI  pobranie formularza linii kredytowej. Wypełnij formularz i odeślij go z powrotem na nr 1-305-982-2932 co najmniej siedem dni roboczych przed rozpoczęciem rejsu. Linie kredytowe podlegają kontroli kredytowej w kasynie.

Do otworzenia powyższych dokumentów potrzeby jest program Adobe Acrobat Reader.  Kliknij tutaj, aby pobrać program.

Zasady obowiązujące w Kasynie

Limit wieku

Wszyscy uczestnicy muszą być  powyżej 18 roku życia.  W niektórych portach na Alasce minimalny wymagany  wiek to 21 lat.

Godziny otwarcia

Kasyna otwierane są po upływie ok. godziny od wypłynięcia  Niemniej jednak, niektóre porty pozwalają na pozostawienie otwartych kasyn o różnych porach podczas  pobytu w porcie. Aby uzyskać więcej informacji na temat godzin otwarcia w trakcie trwania rejsu, prosimy o zajrzenie do  harmonogramu codziennego Celebrity Today.

Waluta

Wszystkie operacje wykonywane są w walucie amerykańskiej. Wymiana na pokładzie jest ograniczona do równowartości $ 1,000.00 USD na osobę, za dzień..

Strój

Wymagane są buty oraz koszula.  Wszelkie luźne ubiory wierzchnie powinny być zakładanie na stroje kąpielowe.

Palenie

Obowiązuje zakaz palenia na terenie kasyna.  Specjalnie dla Twojego komfortu teraz we wszystkich kasynach Celebrity obowiązuje zakaz palenia.  Palenie dozwolone jest tylko w specjalnie wyznaczonych strefach.

Zdjęcia

Dozwolone jest robienie zdjęć, ale uprzejmie prosimy o nieużywanie kamer wideo podczas korzystania z kasyna.

Żetony i monety

Żetony można kupić przy stole, a spieniężyć w oknie kasjera. Urządzenia sprawdzające autentyczność banknotów znajdują się w każdym automacie. Żetony do gry i kupony są ważne tylko na terenie kasyna.   Maszyny do wymiany żetonów i monety znajdują się w całym kasynie lub można także kupić monety w kasie kasyna.  Wszystkie monety mogą zostać spieniężone w kasie kasyna.

Napiwki

Stało się to pewnym zwyczajem, że członek personelu, który okazał się szczególnie pomocny lub w obecności którego wygraliśmy większą sumę pieniędzy dostaje sowity napiwek.

Uwaga dotycząca spieniężania

Wszystkie żetony, kupony oraz  bilety pieniężne muszą zostać wymienione przed końcem rejsu ponieważ nie można ich wymieniać za pośrednictwem poczty.

Sprzęt do gier

Wszystkie urządzenia w kasynie spełniają wymagania i przepisy dotyczące gier na terenie stanu Nevada.

Etykieta Casino

Naszym celem jest, aby wszyscy  mogli się jak najlepiej bawić w naszym kasynie. Dobra etykieta kasyna sprawia, iż dostarcza ono wszystkim jeszcze więcej rozrywki.  Naszym obowiązkiem jest również zapewnienie, aby gry były rozgrywane uczciwie.  Jeśli gracz zachowuje się głośno, niekulturalnie lub obraźliwe w stosunku do innych graczy,  może zostać poproszony o opuszczenie kasyna.

Informacje podatkowe

Prosimy o przejście tutaj , aby wyświetlić dokument z ważnymi informacjami dla gości podróżujących po Alasce.