Napisz do nas info@rccl.pl  |  Znajdź rejs
Celebrity Cruises.pl - luksusowe rejsy wycieczkowe po Morzu Śródziemnym, Karaibach i Alasce

Alaska

Odkryj swoje drugie, inne i dzikie ja.

Poznaj prawdziwie dziewicza Alaskę. Pływanie kajakami pośród wielorybów, wędrówki w rakietach śnieżnych tuż obok reniferów karibu, płukanie złota, przemieszczanie się pomiędzy lodowcami za pomocą wodolotu. Podczas rejsów wycieczkowych po Alasce profesjonalny przewodnik opowie Ci o nawykach żywieniowych łosi lub umaszczeniu niedźwiedzi brunatnych. Zwiedzisz Anchorage, Lodowiec Hubbard, Inside Passage, Ketchikan, Skagway, Vancuver i Denali. Nietypowe wakacje? Zdecydowanie tak!
Profesjonalni przewodnicy – przyrodnicy sprawią, że spojrzysz na Alaskę z nowej, fascynującej perspektywy. Na każdy rejs wycieczkowy po Alasce zabieramy na pokład profesjonalnych przyrodników, którzy dzielą się swoja wiedzą na temat środowiska, geografii i lokalnej historii.

 

 

Zarezerwuj rejs

Luksusowe rejsy wycieczkowe Celebrity

Wakacje to nie czas na kompromisy. Wakacje to czas, by otoczyć się rzeczami niezwykłymi. Nasze statki tworzone są przez czołowych architektów, projektantów wnętrz i słynnych architektów krajobrazu. Dzięki temu jesteśmy lepsi od hoteli na lądzie. Od dwupiętrowej wieży wina po nowe, niezwykłe apartamenty AquaClass®, otoczy Cię wysmakowany styl i luksus. Rejsy wycieczkowe na statkach Celebrity to coś, czego nie możesz przegapić!