Celebrity Cruises.pl - luksusowe rejsy wycieczkowe po Morzu Śródziemnym, Karaibach i Alasce

Pierwsze Celebrity Apex już wkrótce zabierze gości!

Celebrity Apex - najnowszy statek floty Celebrity Cruises i druga jednostka naszej rewolucyjnej klasy Edge już za kilka miesięcy – po raz pierwszy – zabierze gości na swój pokład. Celebrity Apex od 19.06.2021 pływać będzie z Aten w Grecji.

Celebrity Apex – najnowszy statek floty Celebrity Cruises i druga jednostka naszej rewolucyjnej klasy Edge już za kilka miesięcy – po raz pierwszy – zabierze gości na swój pokład. Celebrity Apex od 19.06.2021 pływać będzie z Aten w Grecji.

Goście mają do wyboru dwie tygodniowe trasy:

WYSPY GRECKIE I CYPR: Ateny – Limassol – Rodos – Mykonos – Santorini – Ateny

WYSPY GRECKIE I IZRAEL: Ateny – Santorini – Rodos – Jeruzalem (Ashdod) – Haifa – Ateny

oraz kilka rejsów 6- i 8-dniowych z nocowaniem w Jeruzalem / Ashdod.

Rejsy te będą dostępne dla wszystkich osób dorosłych zaszczepionych przeciw COVID-19 i z negatywnym testem PCR, wykonanym nie wcześniej niż 72 godziny przed rozpoczęciem rejsu oraz dla dzieci i młodzieży poniżej 18 roku życia z negatywnym testem PCR, wykonanym nie wcześniej niż 72 godziny przed rozpoczęciem rejsu. Cała załoga statku będzie zaszczepiona przeciw COVID-19.

Rejsy są już będą dostępne do rezerwacji! Liczba miejsc jest ograniczona.

W Celebrity Cruises obowiązuje teraz program ALWAYS INCLUDED i w cenę rejsu wliczone są napoje alkoholowe i bezalkoholowe (pakiet Basic), wifi oraz napiwki. Rezerwacje założone do końca maja 2021 są objęte polityką Rezerwuj bez ryzyka / Cruise with condifence.