Celebrity Cruises.pl - luksusowe rejsy wycieczkowe po Morzu Śródziemnym, Karaibach i Alasce

Nowa jakość na pokładzie – Suite Class

premiera w kwietniu 2015

W kwietniu 2015r. będzie miała miejsce premiera nowego udogodnienia, a właściwie szeregu nowych udogodnień dla gości apartamentów, zupełnie innowacyjna jakość:

SUITE CLASS

Została stworzona dla wymagających gości, którzy pragną nowoczesnych i luksusowych wakacji. Goście apartamentów będą mogli skorzystać z nowych ulepszeń, które będą dostępne specjalnie dla  nich, m.in restauracja, VIP lounge, bezpłatny pakiet napojów Premium.  O każdy detal zadba osobisty kamerdyner już od momentu wejścia na pokład.

Suite Class będzie zawierać:

Private dining – dedykowana, prywatna restauracja zarezerwowana na wyłączność dla gości Suite Class, która będzie dostępna rano, w południe i wieczorem. Goście będę mogli zasmakować lokalnych dań, m.in. świeże owoce morza, a do wyboru będzie ponad 450 win.

Premium ‘all in’ benefits – pakiet napojów Premium, elastyczny i dostosowany do potrzeb, do wykorzystania w specjalistycznych restauracjach, nielimitowany dostęp do Internetu oraz prywatny bar z wodą, napojami gazowanymi i piwami będzie w cenie rejsu dla gości apartamentów Royal, Penthouse i Reflection.

VIP lounge
– prywatny VIP lounge, Michael’s Club będzie dostępny wyłącznie dla gości zakwaterowanych w apartamentach Celebrity, Signature, Royal, Penthouse i Reflection. Dedykowane usługi konsjerża, unikalne dania i napoje wg James’a Beard’a.

Nasi goście będą mieli pierwszeństwo przy wejściu na statek. Znane już usługi kamerdynera, od rozpakowania bagażu po rezerwowanie najlepszych wycieczek lądowych. Kamerdyner będzie do usług przez 24 godziny na dobę. Będzie można skorzystać z serwowanej popołudniowej herbaty w przestronnych i pięknie zaprojektowanych wnętrzach apartamentu. Przygotowane są zestawy kosmetyków Bulgari, szlaforki, luksusowa pościel, a także możliwość wyboru poduszki.